trafik

10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Halk Yürüyüşü düzenlendi

ÇORUM 10 Nisan 2018 13:10
Videoyu Aç 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Halk Yürüyüşü düzenlendi
A
a

Çorum Valiliği tarafından 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Halk Yürüyüşü düzenlendi.Polis Teşkilatı’nın 173. Kuruluş Yıldönümü 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Emniyet Müdürü Murat Kolcu ve polis müdürleri Vali Necmeddin Kılıç’ı makamında ziyaret etti.Valilik önünden başlayan halk yürüyüşü vatandaşların da katılımıyla kent meydanına kadar sürdü...


Sungurlu Bölge Trafik ve Denetleme İstasyon Amirliği önünde durdurulan araçların şoförlerine “Çorum Leblebisi ve çikolata” ikram edildi. İstasyon Amir Vekili Baş Polis Orhan Mercan, “Teşkilatımızın 173. kuruluş yıl dönümü kutlamaları çerçevesince Sungurlu polisi olarak Çorum ve Sungurlu’nun tanıtımına katkıda bulunmak için sürücülere leblebi ve çikolata ikramında bulunduk. Bu özel günde tüm sürücülere kazasız bir yolculuk diliyoruz” dedi. Leblebi ve çikolata ikramında bulunulan sürücüler uygulamadan memnun olduklarını belirterek Polislerin gününü kutladılar.

Çorum'da Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü 10 Nisan Polis Haftasında gerçekleştirilen Halk Yürüyüşünde Vali Necmeddin Kılıç "yüzlerce vatandaşımızla beraber Valilik önünden kent meydanına kadar beraber yürüdük. Bundan sonrada bu birlik ve beraberliğimiz her daim sürecektir"dedi. 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat