trafik

Ahi Evran'da Yüzler Gülüyor!..

ÇORUM 10 Mart 2018 18:08
Videoyu Aç Ahi Evran'da Yüzler Gülüyor!..
A
a

Çorum Esnaf Odaları Birliği Başkanı Yalçın Kılıç, Belediye Meclisi'nin Ahi Evran Sanayi Şehri Projesi'ne onay vermesinin ardından esnafın 7 yıl sonra hasretine kavuştu.Ahi Evran Sanayi Şehri Projesi'nin Belediye Meclisi’nden oy birliği ile geçmesinin vicdanlarda hoş bir seda bıraktığını belirterek, projede katkısı olan herkese teşekkür etti...


ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç yaptığı yazılı açıklamada şöyle dedi;
12.yüzyılda esnaf teşkilatımızın kurucusu olan Ahi Evran Veli Hazretlerinin ismini ve davasını günümüzde yaşatmak için Çorum esnaf ve sanayicisi tarafından kurulan Ahi Evran Sanayi Sitesi projemizin belediye meclisince gündeme alınması ve oy birliğince kabul görmesi tüm esnaf ve sanayicimizi son derece mutlu etmiştir.

Öncelikle 7 yıldır özlemle gerçekleşmesini beklediğimiz Ahi Evran Sanayi Sitesi projemize göreve geldiği ilk andan itibaren ilgi ve alakasını esirgemeyen Belediye Başkanımız Sn. Zeki Gül'e, AK Parti İl Başkanı Sn. Mehmet Karadağ'a ve vekillerimize çok teşekkür ediyoruz. Görüş ve önerileriyle bize yön veren ve projemize katkısı olan Hitit Üniversitesi Rektörü Reha Metin Alkan'a,
gönülden ve samimi duygularla yanımızda olduğunu hissettiğimiz tüm siyasi partilerimize, STK'larımıza, esnaf teşkilatına, oda başkanlarımıza teşekkür ediyoruz.


Ahi Evran Sanayi Şehri Projesine katkısı olan herkese, esnaf ve sanatkarımız adına sonsuz teşekkür ediyor, verdikleri desteğin tüm Çorum kamuoyunun vicdanında hoş bir seda bıraktığını görüyor ve bunun mutluluğuyla daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyor, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.
Selam ve dua ile. Esnafımızın için düşünüyor, esnafımız için yaşıyorum."
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat