Ahilik Esnaf Komisyonu’ndan Başkan Gür’e kutlama ziyareti

ÇORUM 1 Haziran 2018 09:24
Videoyu Aç Ahilik Esnaf Komisyonu’ndan  Başkan Gür’e kutlama ziyareti
A
a

Çorum AK Parti Ana Kademe İl Yönetimine bağlı Ahilik Esnaf Komisyonu üyeleri ÇESOB’u ziyaret etti...

Kazım Sırımsı önderliğinde gerçekleştirilen ziyarete komisyon üyesi Ahmet Bayraklı ile Bakkallar ve Bayiler Odası Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Davut Bardakçı da eşlik etti.Ziyarette Birlik Başkanı Recep Gür’e hayırlı olsun temennisinde bulunan Ahilik Esnaf Komisyonu üyeleri, Başkan Gür’e yeni görevinde başarı dilediler.

Küçük esnafın içinde bulunduğu sorunların tartışıldığı ve fikir alışverişinde bulunulduğu ziyarette konuşan komisyon üyeleri, AK Parti hükümetinin küçük esnafa değer verdiğini ve parti olarak her zaman esnaf ve sanatkarların yanında olmaya devam edeceklerini söylediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ÇESOB Başkanı Recep Gür ise, AK Parti İl Başkanlığı bünyesinde Ahilik Esnaf Komisyonu gibi bir birimin olmasından memnuniyet duyduklarını ifade etti. Birlikte çalışmaktan da her zaman onur duyacağını söyledi.

Ziyarette ÇESOB Başkan Vekili Erdal Kolaylı, ÇESOB Yönetim Kurulu üyesi Nesimi Özkubat ile Dikiciler ve Kunduracılar Odası Başkanı Halil Gürbüzer de hazır bulundu.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat