Ahlatçı "Çorum için 3 aşamalı bir eylem Planım var"

ÇORUM 13 Kasım 2018 10:44
Videoyu Aç Ahlatçı "Çorum için 3 aşamalı bir eylem Planım var"
A
a

AK Parti eski Merkez İlçe Başkanı Haşim Ahlatçı, Çorum Belediye Başkan Aday Adaylığını parti binasında bir basın toplantısı düzenleyerek açıkladı.

Ak Parti Çorum  İl Başkan Vekili Av. Yusuf Ahlatçı, seçimlerin hayırlı uğurlu olmasını diledi. Daha sonra da Av. Haşim Ahlatçı, aday adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çorum Belediye Başkan Aday Adaylığının hayırlara vesile olmasını temenni eden Ahlatçı, ardından da kendisini tanıttı. Siyasi geçmişi ile ilgili de bilgiler veren Ahlatçı, kuruluşundan beri AK Parti’nin bir mensubu olduğunu vurguladı. Partisinin kendisine görev verdiği her platformda çalıştığını dile getiren Ahlatçı, partisinin birlikteliğine ve başarısına her zaman önem verdiğini dile getirdi.

ÇORUM İÇİN PROJELERİNİ ANLATTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde başlattığı çalışmaları kendisine örnek alarak bir yola çıktığını vurgulayan Ahlatçı, Çorum için 3 aşamalı bir eylem planlaması uygulanması gerektiğini söyledi. İlk etapta başlanan yatırımların tamamlanmasını, ikinci etapta orta vadede planları hayata geçirmeyi, üçüncü etapta da Çorum’a örnek bir şehir haline getirmeyi hedeflediklerini kaydeden Ahlatçı, şehrin en önemli sorunları olan trafik, yol ve otopark sorunları ile projeleri hayata geçirmeyi amaçladıklarını açıkladı.

YAŞAM ‘KALİTESİNİ’ ARTTIRACAĞIZ

Sosyal projelerde her yaştan Çorumlulara sağlıktan, eğitime ve spora kadar projeleri hayata geçirmeyi amaçladıklarını belirten Ahlatçı, tüm Çorumluların yaşam kalitesini artırarak müreffeh bir Çorum hedeflediklerinin altını çizdi. Ahlatçı, başkan seçilmesi halinde halkın ve hakkın rızası için çalışacağını da sözlerine ekledi. Konuşmaların ardından Haşim Ahlatçı, aday adaylığı başvuru dilekçesini İl Başkan Yardımcısı Yusuf Ahlatçı’ya verdi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat