Ak Parti'de tepeden tırnağa değişim

Siyaset 14 Nisan 2019 10:59
Videoyu Aç Ak Parti'de tepeden tırnağa değişim
A
a

Başkan Erdoğan'ın, AK Pari içerisinde, yerel seçimin cezasını keseceği iddiaları kulislere yayıldı. Erdoğan'ın bu defa, Partide değişim yaşanacağına dair net mesajlarda bulunan Erdoğan, "Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım, tepeden tırnağa değişim yaşanacak. Ama bunu gazete köşesinde yazanlarla, troller istiyor değil vatandaşın mesajı çerçevesinde gerçekleştireceğiz" dedi...


Erdoğan kulisi: 'Gözlerinin yaşına bakmayacağım'
Başkan Erdoğan'ın, AK Pari içerisinde, yerel seçimin cezasını keseceği iddiaları kulislere yayıldı.
Erdoğan'ın bu defa,'Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım' dediği belirtiliyor.

Başkan Erdoğan başkanlığında toplanan AK Pari MKYK'de, seçim sonuçları değerlendirilmiş, birçok il de kayıp yaşanmasında muhtarlık seçimi nedeniyle yüz binlerce seçmenin taşınmasının etkili olduğu belirtilmiş ve muhtarlık seçimlerinin belediye başkanlığı seçiminden ayrı tutulması adına düzenleme yapılması gerekliliği ortaya çıkmıştı. İstanbul'dan Anadolu'ya 300 bin seçmenin gittiğine dair vurgu yapılırken, muhtarlık seçiminin belediye başkanlığı seçiminden 6 ay önce yapılması önerisi yapıldı.

Erdoğan, İstanbul seçimine yönelik tartışmala hakkında da "Sonuç her ne olursa olsun, YSK ne karara varırsa, biz bunu kabul edeceğiz. Her türlü ihtimale hazır olmamız gerekiyor" ifadesinde bulunduğu belirtiliyor.

Parti içindeki muhalifleri sert olarak eleştirdiği belirtilen Erdoğan, "Trenin içinde bulunup ya da görünüp partiye muhalefet olmak ihanettir" ifadesini kullandı.

Partide değişim yaşanacağına dair net mesajlarda bulunan Erdoğan, "Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım, tepeden tırnağa değişim yaşanacak. Ama bunu gazete köşesinde yazanlarla, troller istiyor değil vatandaşın mesajı çerçevesinde gerçekleştireceğiz" dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat