Ali Yıldız Memur-Sen Şube başkanı oldu

ÇORUM 26 Haziran 2019 23:11
Videoyu Aç Ali Yıldız Memur-Sen Şube başkanı oldu
A
a

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Çorum Şube Başkanı Ahmet Saatci, Memur-Sen Çorum İl Temsilciliği seçimi ile ilgili açıklamalarda bulundu...

Ahmet Saatci, “7 yıldan beri yürütmekte olduğum Memur-Sen İl Temsilciliği görevimi,  yıllarca birlikte çalıştığımız, camiamız tarafından sevilen, başarılı olacağından en az kendim kadar emin olduğum Diyanet-Sen Şube Başkanı Ali Yıldız’a,  Memur-Sen'e bağlı  Çorum şube başkanlarının ortak teklifi ile ittifak halinde seçilmiştir.

Bu kararın Çorum Memur-Sen’e bağlı hizmet kolları  yetkilileri tarafından ittifak  ile alındığını belirten Saatci,Memur-Sen  Çorum İl Temsilcisi olarak göreve başlayan  Ali Yıldız, hocamıza hayırlı olsun diyor, her zaman yanında, yakınında olduğumuzun ve olacağımızın bilinmesini istiyorum” diye konuştu.

Diğer hizmet kollarındaki başkan, yönetim kurulu, il temsilcilerine bu kardeşlik havasını oluşturdukları, rekabete, kırgınlığa ve kızgınlığa yol açmadıkları için teşekkür eden Ahmet Saatci, “Ali Yıldız hocamız aldığı bayrağı çok daha yukarılara taşıyacaktır. Bundan asla şüphemiz yoktur.  Çorum Memur-Sen’de  zamanımda başlayan birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz bundan sonra da artarak devam edecektir.

Memur-Sen İl Temsilciliğim dönemlerimde bana destek veren, yardımcı olan hizmet kolları başkanlarıma, yönetim kurulu üyelerine, il temsilcilerine ve üyelerimize şükranlarımı arz ediyorum” dedi.

Memur-Sen'in Çorum şube başkanı Ali Yıldız, ise şu açıklamalarda bulundu.
Bugün yapılan Memur-Sen İl Temsilciliği seçiminde ittifakla şahsımı Memur-Sen Çorum İl Temsiliciliğine seçen; Soylu mücadelenin asil temsilcileri,Şube Başkanlarımız:Görevini başarılı bir şekilde tamamlayıp,onurla devreden
Onursal Memur-Sen ve Sağlık-sen Şube Başkanımız Ahmet Saatci,
Eğitim Bir-Sen Şube Başkanımız Tekin Çınar,
Büro Memur-Sen Şube Başkanımız Erdoğan Cengiz,
Bem Bir-Sen Şube Başkanımız Burhan Şahin,
Toç Bir-Sen Şube Başkanımız Arzu Özkader,
Bayındır Memur-Sen Başkanımız Mustafa Bayrak,
Kültür Memur-Sen Başkanımız Mehmet Bayrak,
Enerji Bir-Sen Başkanımız İsmail Temür,
Birlik Haber-Sen Başkanımız Recep Kaya'ya şükranlarımı arz eder, saygılar sunarım.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat