trafik

Annelerimiz geleceğin hazırlayıcısı güzide mimarlarıdır

ÇORUM 13 Mayıs 2018 16:05
Videoyu Aç Annelerimiz geleceğin hazırlayıcısı güzide mimarlarıdır
A
a

Ak parti İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir . Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda ;Dün nasıl sırtında mermisiyle Ana-dolu toprağını korumuş ve bir vatan olarak Türkiye 'nin ve Cumhuriyet 'in inşasında büyük rol oynamışsa, bugün de gene çocuklarını şehit vererek ve üstelik çocuğu için bir tencere kaynatabiliyorsa ,fedakarlığın ...

En üst düzeyde tecrübesine sahip tüm Anadolu annelerinin  Şehit ve Gazi annelerinin de Anneler gününü canı gönülden kutluyorum dedi .Başkan Meryem Demir sözlerine şöyle devam etti. Annelerin hayata dair en önemli beklentileri ne hedefleri çocuklarını rahat koşullarda büyütmek,topluma kazandırmak,çocuklarının acısını yaşamamaktır. Çocuklarımızı bütün olumsuz koşullara rağmen geleceğe hazırlamaya çalışan annelerin sorunları aynı zamanda bizimde sorunlarımızdır dedi.Milletimizin gelecekte var olabilmesi nesillerin sağlıklı ,şuurlu ve milli bir zihniyetle yaklaşmalı öncelikle ailelerinden alacakları eğitim ve terbiyeye bağlı olacaktır.Bunun yanı sıra hem maddi hem manevi hayatımızda annelerimizin yeri doldurulmaz.Nitekim "Cennet annelerin ayakları altındadır." Kutlu seslenişi bunun en bariz kanıtıdır. Onlara yaşadığımız müddetçe en değerli hazinemiz olarak saygıyla ve büyük bir hürmetle yaklaşmamız en öncelikle manevi sorumluluklarımız arasında yer almalıdır. Bu itibarla, annelerimiz geleceğin hazırlayıcısı ve güzide mimarlarıdır.
 
Son olarak Başkan Demir Çocuklarını aylarca bedenlerinde taşıyan karşılıksız sevgiyle büyüten hayatın her aşamasında dua ve desteklerini esirgemeyen annelerin haklarının ödenmesinin mümkün olmadığını dile getirdi. 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat