trafik

Apartman aidatını ödemedi Asansörde kaldı

Yaşam 8 Temmuz 2018 11:06
Videoyu Aç Apartman aidatını ödemedi Asansörde kaldı
A
a

Bu Haber sizinde başınıza gelebilir.Apartman aidatını ödemedi! Asansöre bindi. Hayatının şokunu yaşadı.Adana`da bir apartman yöneticisi, asansöre şifreli sistem kurdurup, şifreyi de sadece aidatı ödeyenlere verdi...


Çukurova ilçesi Huzurevleri Mahallesi İsmet Atlı Bulvarı`ndaki 8 katlı bir apartmanın yöneticisi, aylık 50 lira olan aidatı ödemeyen daire sahiplerinin aidatı ödemesi için ceza sistemi geliştirdi. Yönetici, aidatı ödemeyenlerin asansörü kullanmaması amacıyla asansör kabininin içine şifreyle çalışan bir sistem yaptırdı ve şifreyi de sadece aidatı ödeyen daire sahiplerine verdi. Apartmanın girişindeki panoya yönetici tarafından asılan uyarı yazısında da, "Apartmanımızın genel giderleri aidatla ödendiği için aidat ödemeyen sakinlerin asansörü kullanması sınırlandırılmış, asansör şifreyle kullanıma açılmıştır. Şifreyi bilmeyenler lütfen asansörü meşgul etmesinler" ifadeleri yer aldı.

Apartmanın 8`inci katında oturan Serap Uçar, 2,5 yıldır binada ikamet ettiklerini, ilk geldikleri günden bu yana yöneticiyle sıkıntı yaşadıklarını ileri sürerek, elektrik, istinat duvarı, gelir-gider tablosu ve temizlik gibi konularda sorun yaşadıklarını anlattı. Geçmişte aidatları ödediklerini söyleyen Uçar, "Gelir-gider tablosu belgesini göstermedikleri ve diğer sıkıntılardan dolayı biz aidatları ödememeye başladık. Daha sonra aidat ödemediğimiz için bu durumla karşı karşıya kaldık. Asansöre şifrelendirme yapıldı. Biz son katta oturduğumuz için mağdur olduk. Çalışan insanlar olduğumuz için her sabah, her akşam iniş çıkışlarımız mevcut. Bu, asansör yönetmeliğine de aykırı bir durum.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat