ATTDER "Sağlıkta şiddete karşıyız"

ÇORUM 15 Ekim 2018 15:09
Videoyu Aç ATTDER "Sağlıkta şiddete karşıyız"
A
a

ATTDER bu gün Fiore Cafe Bistro yaptığı basın toplantısında Çorum İl Başkanı Can Kargın, “Sağlıkta şiddete karşıyız. Asılsız çağrılar en büyük sıkıntılarımızın başında geliyor. Bununla ilgili devlette yasal süreç başlatıyor. Vatandaşlardan bu konuda duyarlı olmalarını istiyoruz. Size lazım olmayan bir ambulans bir başkasına lazım olabilir” dedi...


Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği(ATTDER) Çorum İl Başkanlığı basın mensuplarıyla yemekte bir araya geldi.


Bugün Fiore Cafe Bistro’da düzenlenen yemekte ATTDER Çorum İl Başkanı Can Kargın ve yönetim kurulu üyeleri Şerife Özköse, Elif Uzun, Serdar Türkmen, Murat Sirem, Ahmet Kuyucu, Engin Kurnaz, Mücahit Gürkaya ve Murathan Tekmen hazır bulundu. Yemekte konuşma yapan ATTDER Çorum İl Başkanı Can Kargın, derneklerinin 2013 yılında kurulduğunu hatırlatarak, mesleklerine ellerinden geldiğince sahip çıktıklarını söyledi.

Bu süreçte etkinliklerini kamuoyuna duyuran basın mensuplarına da teşekkür eden Can Kargın, “Sağlıkta şiddete karşıyız. Asılsız çağrılar en büyük sıkıntılarımızın başında geliyor. Bununla ilgili devlette yasal süreç başlatıyor. Vatandaşlardan bu konuda duyarlı olmalarını istiyoruz. Size lazım olmayan bir ambulans bir başkasına gerçekten lazım olabilir” diye konuştu.


 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat