Azime Çiftçi, Çocuklarla İftar Yaptı

ÇORUM 16 Mayıs 2019 11:26
Videoyu Aç Azime Çiftçi, Çocuklarla İftar Yaptı
A
a

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezine bağlı evlerde kalan çocuklar ile birlikte iftar programında buluştu...


Azime Çiftçi, Çocuklarla İftar Yaptı
 

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezine bağlı evlerde kalan çocuklar ile birlikte iftar programında buluştu.

Anneler Günü nedeniyle düzenlenen iftar programına Azime Çiftçi, AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ın eşi Ebru Ceylan, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın eşi Feyza Aşgın ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Levent Tuzcu ve İl Müdür Yardımcısı İsmail Yılmaz’ın eşleri katıldı.

Çocuklarla sohbet ederek onlarla yakından ilgilenen Azime Çiftçi, çocuk evlerinin mevcut durumu ve çocuklar hakkında bilgiler aldı.

yemeğinin ardından kuruluşta kalan çocuklar Azime Çiftçi’ye ve protokol eşlerine çiçek takdimde bulunduktan sonra Anneler Günü’nü kutlayarak, teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat