Başkan Halk Günü Toplantılarında Gönüller Yapmaya Devam ediyor

ÇORUM 29 Haziran 2019 15:41
Videoyu Aç Başkan Halk Günü Toplantılarında Gönüller Yapmaya Devam ediyor
A
a

Çorum Belediyesi Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın halk günü toplantıları ile dertlere derman olmaya, gönüller yapmaya devam ediyor. Çorum Belediyesi’nin her hafta gerçekleştirdiği, vatandaşların istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanına ilettiği Çarşamba günleri...


BAŞKAN VATANDAŞI TEK TEK DİNLEDİ

Çorum Belediyesi Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın halk günü toplantıları ile dertlere derman olmaya, gönüller yapmaya devam ediyor.

Çorum Belediyesi’nin her hafta gerçekleştirdiği, vatandaşların istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanına ilettiği Çarşamba günleri saat 10.00-12.00 arasında gerçekleşen halk gününe vatandaşlar yoğun ilgi göstermeye devam ediyor. “Vatandaşlarımızı halk günü buluşmamızda tek tek dinliyoruz” diyen Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Fatih Sultan Mehmet Han; ‘hüner bir şehir bünyâd etmektir reâyâ kalbin âbâd etmektir’ diyor. Biz de bu düsturla hemşehrilerimizin gönlünü almak, onlarla bir araya gelmek, emanetleri olan Belediye Başkanlığı makamını kendilerine açmak için halk günleri düzenliyoruz. Vatandaşlarımız doğrudan sorunlarını, sıkıntılarını, istek ve taleplerini bizlere bildirsin istiyoruz. Halk günlerimizde vatandaşlarımızla birebir görüşerek onların sorunlarını dinliyor, çözüme kavuşması için de bir ekip ruhu içerisinde aşkla, çaba ve gayret gösteriyoruz. Toplantıların diğer faydası da hizmet ettiğimiz hemşehrilerimizi daha yakından tanımamızı sağlaması. İşleri ne şekilde yaparsak daha verimli bir hizmete dönüşür veya hangi yöntemi izlersek orada sonuç alabiliriz, bunları karşılıklı istişare etme fırsatını bize veriyor. Rabbim hemşehrilerimizle kurduğumuz gönül bağımızı kavi, işlerimizi kolay eylesin” dedi.
 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat