Başkan Zeki Şen Son Noktayı Koydu

ÇORUM 4 Aralık 2018 14:48
Videoyu Aç Başkan Zeki Şen Son Noktayı Koydu
A
a

Kargı Belediye Başkanı Zeki Şeni Çorum gündeminin sorularını cevapladı. Zeki Şen, “ İhale konusu siyasi bir linçtir” dedi...


“ Ben göreve geldiğimde bu çay bahçesinin kira günü dolmuştu.Dolmadan bir ay önce kira bedeli 165 TL aylık tı ve encümenle kira günü uzatılabiliyordu.Burası kıymetli bir yer burayı açık ihale yapalım arkadaşlar dedim.İhaleye katılımı arttırıp belediyenin menfaatlerini kollamamız gerekir diyerek açık ihale yaptım.

  Benim kötü niyetim olsa encümenle uzatır bu hiç açık ihale yapmadan bu işi bitiririz.Hem açık ihale yapacağım hem vatandaşı ihaleye girmeyin diye tehdit edeceğim.Bu mantığa sığmıyor.Bu bir siyasi linç.

 Şikayet eden Chp li arkadaş suyu keserim yada dükkanının önünü kepçeyle kazarım gibi şahsıma afaki iftiralar attı siyasi linç olarak.O arkadaşımızda ihaleye girdi.Bu etapta ne yapmışım, hiçbir şey yapmadım.

 Yani 165 TL aylık kirası olan bir yeri 400 TL muammel bedelle ihaleye çıkartıyorum.

  Açık ihale yapıyorum.Belediyeye bir gelir olsun diye.Ben 165 TL den 200 TL yapıyorum dediğim zaman encümenle kirayı uzattığım zaman açık ihale yapmadan bu iş bitiyordu.Tek amacım açık ihale ile katılım yükselsin Belediyenin bütçesine bir fayda olsun dedim.Bu konuyla da ilgili herhangi bir delilde yoktur ve şahitler birbirinin yakınıdır.Açıkca şahsıma yapılan bir iftiradır.Bu konuda Türk Adaletine güveniyorum.” dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat