trafik

Bayrak Hizmet İş Sendikasına aday oldu

ÇORUM 1 Mart 2018 13:19
Videoyu Aç Bayrak Hizmet İş Sendikasına aday oldu
A
a

Belediyenin çeşitli birimlerinde çalıştıktan sonra halen Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünde görev yapan Celalettin Bayrak, Hizmet İş Sendikası Çorum Şube Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.


Hizmet İş Şube Başkanlığına Aday olan  Celalettin Bayrak, yaptığı açıklamada “Her zaman işçi haklarını gözeterek ve her zaman onların yanında olduğumuzu hissettiren yönetim anlayışı içinde olacağız.

İşçimizin hakkı, sadece maddiyatla ölçülemez. Görevde olduğumuz süre boyunca personelimizin hak ve menfaatlerini koruma noktasında her zaman arkadaşlarımızın yanında olacağız.

Bu anlayıştan hareketle tüm arkadaşlarımızın görüş ve önerilerini çok kıymetli buluyorum. Yapılacak olan bu seçimin kazananı ve kaybedeni kesinlikle yoktur. Kazanan işçi arkadaşlarımız olacaktır.

Gücümüzü işçilerimizden alarak, belediye ve bürokratlarla işçilerimiz arasında köprü vazifesi görmek için adayım. Kazanılmış haklarımızı korumak ve daha ileriye taşımak için, işçilerimizin sorunlarının çözümü için şube başkanlığına aday olduğumu açıklamakla onur ve gurur duyuyorum."

 Celalettin Bayrak Kimdir 


 

ÖZGEÇMİŞ- Celalettin Bayrak

— 01.07.1974 Yılında Çorum’da doğdum. İlk-Orta ve Lise tahsilimi Çorum’da tamamladım.

— Halen AÖF İnsan Kaynakları Bölümü son sınıf öğrencisiyim.

— Çorum Belediyesinde 02.05.1996 yılında geçici işçi kadrosuyla göreve başladım.

— 22 Yıldır Belediyede Basın Danışmanlığı, Başkan Yardımcılığı Sekreterliği, Zabıta, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Beyaz Masa gibi çeşitli birimlerde görev yaptım.

— Ayrıca Voleybol İl Hakemliği, Güreş İl Hakemliği, Halk Oyunları Hakemliği, Otomobil Sporlarında üst düzey hakemlik görevlerinde bulundum.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat