Belediye Başkanı Aydın, Güneş Enerji Sistemi’nin kurulduğu alanda incelemede bulundu.

ÇORUM 29 Kasım 2018 14:04
Videoyu Aç Belediye Başkanı Aydın, Güneş Enerji Sistemi’nin kurulduğu alanda incelemede bulundu.
A
a

Dodurga’da Belediye Başkanı Mustafa Aydın’ın göreve gelmesinin ardından ilçeye kazandırılan önemli hizmetlere bir yenisi daha ekleniyor. İlçenin her sorunu ile yakından ilgilenen Belediye Başkanı Mustafa Aydın, belediyenin sorumluluğunda bulunan hizmetlerin yanısıra, genel idareden ilçeye yatırım kazandırılması konusunda yoğun çalışmalar yaptı.

Dodurga’da Belediye Başkanı Mustafa Aydın’ın göreve gelmesinin ardından ilçeye kazandırılan önemli hizmetlere bir yenisi daha ekleniyor.
İlçenin her sorunu ile yakından ilgilenen Belediye Başkanı Mustafa Aydın, belediyenin sorumluluğunda bulunan hizmetlerin yanısıra, genel idareden ilçeye yatırım kazandırılması konusunda yoğun çalışmalar yaptı. 
İlçede elektrik üretimi konusunda da geliştirilen bir proje hayata geçirildi. Başkan Aydın’ın yoğun girişimleriyle ve inşaatına başlanan Güneş Enerji Sistemi Projesi inşaatı Milletvekillerinin de desteğiyle yüzde 90 seviyesine geldi.
Belediye Başkanı Aydın, Güneş Enerji Sistemi’nin kurulduğu alanda incelemede bulundu. Aydın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, milletvekillerinin desteğiyle Güneş Enerji Sistemi inşaatının yüzde 90 tamamlandığını ve 5 Aralık itibariyle de enerji üretmeye başlanacağını bildirdi.
Aydın, “Biz 2014 te bu projeyi yapacağız diye söz vermedik ama yaptık. Klasik belediyecilik anlayışından sıyrıldık üreten ve halkın refahına yönelik hizmetlerin yapıldığı ve sosyal belediyeciliği ön plana çıkarttık. İnşallah bu önümüzdeki yıllarda Dodurga Belediyesini göze çarpan bir farkındalıkların ön plana çıkarttığı bir hale getireceğini göreceğiz” ifadelerini dile getirdi.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat