trafik

Belediye Hizmetleriyle Ulu çınarların yanında

ÇORUM 22 Mart 2018 10:09
Videoyu Aç Belediye Hizmetleriyle Ulu çınarların yanında
A
a

Çorum Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetleri çerçevesinde Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve personeli Hoş geldin Bebek,Yaşlı Bakım ve Ev Temizliği gibi bir çok hizmetleri ile vatandaşların,özellikle yaşlıların bakım ve ev temizlikleriyle hem dua alıyorlar,hemde takdir topluyorlar...


14 kişiden oluşan 7 ekiple günde 14 evin temizliğinin yapıldığını belirten Belediye Başkanı Zeki Gül, Ulu Çınarları mutlu etmenin ve onların hayır dualarını almalarının kendileri için çok önemli olduğunu ifade etti.

Başkan Gül; “Sosyal belediyecilik çalışmalarımızın önemli adımlarından birisi olan evde temizlik hizmeti ile ulu çınarlarımızın evini temizliyoruz. Toplumun temel taşları olan yaşlılara belediyenin sıcak yüzünü göstermeye çalışıyoruz. Ayda ortalama 300 evin temizliğini yapıyoruz. Yaşlılarımızı ziyaret edip onların hayır dualarını alıyoruz. Bunun yanı sıra uzun süredir devam eden evde temizlik hizmetlerinin yanında varsa yemek ihtiyaçlarını yardımcı oluyoruz. Yaşlılarımızın evlerinde cam temizliği, halı ve koltukların temizliği, mutfak temizlikleri yapılıyor. Yani bir evin ihtiyacı olan tüm genel temizliği yapıyoruz” dedi.

Çorum Belediyesi tarafından uygulanan temizlik hizmetlerinden oldukça memnun olduğunu dile getiren Sıdıka Çınar verilen bakım ve temizlik hizmetleriyle ilgili “Belediye Başkanı Zeki Gül’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah devletimizden, belediyemizden razı olsun. Bize çok saygı gösteriyorlar. Başkanımıza, belediyemiz yetkililerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Çorum Belediyesi’nin evde bakım hizmeti alan Nadire Aras ise rahatsızlığı nedeniyle temizlik yapamadığını Çorum Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin gelerek evinin tüm temizlik ihtiyacını giderdiğini belirtti. Belediye yetkilerine teşekkür etti.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat