Belediye Sporun Tesislerini Beşiktaş Başkanı Fikret orman açacak

ÇORUM 25 Mayıs 2018 16:58
Videoyu Aç Belediye Sporun Tesislerini Beşiktaş Başkanı Fikret orman açacak
A
a

Toptancılar Sitesi'nde yaptırılan Çorum Belediyespor Tesislerini 27 Mayıs Pazar günü Beşiktaş Başkanı Fikret orman açacak. Çorum Belediyespor’un gelecek sezondan itibaren kullanmaya başlayacağı ve Pazar günü açılışı yapılacak olan tesislerin çevre düzenlemesi tamamlandı.


Çorum Belediyespor’un gelecek sezondan itibaren kullanmaya başlayacağı ve Pazar günü açılışı yapılacak olan Çevre Yolu Gıda Toptancılar Sitesi içindeki tesislerin çevre düzenlemesi tamamlandı.Resmi açılışı Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın katılımıyla Pazar günü saat 17.00’de gerçekleştirilecek olan Çorum Belediyespor tesislerinde hummalı çalışmalarda son aşamaya gelindi.

Bina içi çalışmalarının tamamen bitirildiği tesislerde ağaçlandırma ve çevre düzenlemeleri de tamamlandı. Tesisleri ziyaret ederek açılış öncesinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Zeki Gül, çevreye 300 civarında ağaç dikimi gerçekleştirdiklerini söyledi.

Çorum Belediyespor’un yeni sezon öncesinde tüm çalışmalarını tesislerde yapmaya başlayacağını hatırlatan Belediye Başkanı Zeki Gül, “Yapımı tamamlanan tesisin Pazar günü Beşiktaş kulübü başkanı Fikret Orman Bey’in de katılımları ile açılışını gerçekleştireceğiz.  Açılıştan önce tesislerimizde artık son dokunuşları da tamamladık. Tesislerimizin çevresine 300 civarında ağaç dikiyoruz. Huş, Kiraz, Leylandi, Çalı süs eriği gibi ağaç dikimi yaptık. Çevre düzenlemesi de tamamlanarak açılışa hazır hale getirdik” dedi.

Çorum Belediyespor Tesisleri açılış töreni saat 17.00’de gerçekleştirilecek. Saat 16.00’da Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret edecek olan Başkan Fikret Orman, daha sonra tesislere geçerek açılış törenine katılacak.


 

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat