Binlerce kişi Mimarsinan Mahallesinde iftarda bir araya geldi

ÇORUM 25 Mayıs 2018 02:50
Videoyu Aç Binlerce kişi Mimarsinan Mahallesinde  iftarda bir araya geldi
A
a

Çorum Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle iftarları, Mimarsinan Mahallesi’yle devam etti.İlk olarak Buharaevler Mahallesi’nde verilen mahalle iftar ile mahalle iftarları programına başlayan Çorum Belediyesi, ikinci iftarını Mimarsinan Mahallesinde verdi. Mimarsinan Semt Pazarı içerisinde gerçekleştirilen iftar yemeğine, binlerce mahalle sakini katıldı...


Ak Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Belediye Başkan Yardımcıları Alper Zahir, Turhan Candan, Ahmet Yabacıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Milletvekili Adayları Erol Kavuncu, Serap Yıldırım AK Parti Seçim Koordinasyon Kurulu Başkanı Eyüp Arslan’ın yanı sıra binlerce vatandaş katıldı.

HER ZAMAN DOĞRUNUN YANINDA YER ALDINIZ

Mahalle iftarına ev sahipliği yapan Belediye Başkanı Zeki Gül, yaptığı konuşmada geçen yıllardan daha fazla vatandaşın iftara geldiğini belirtti.

Başkan Gül “Bu sene geçekleştirdiğimiz iftar programımızda geçen yıldan çok daha fazla vatandaşımız var. Mimarsinan mahallesinin gönlü zengin ruhu dingin insanlarla bir araya geldik. Mimarsinan mahallemizin sakinleri her zaman yanımızda oldular. Desteklerini bizden eksik etmediler. Ben bugüne kadar mahallemizde ikamet eden, davetimize icabet eden bütün Mimasinanlı kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

CUMHURBAŞKANI’NDAN SELAM GETİRDİM

AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan Mimarsinan Mahallesi sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada, Çorum Belediyesi tarafından verilen iftar için teşekkür eden Ahmet Sami Ceylan mahalle sakinlerinden seçimler için bireysel çalışma sözü aldı.

Ceylan; “geçtiğimiz hafta içerisinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım ile bir görüşme yapma şansımız oldu. Sizlere selamlarını gönderdiler. 24 Haziran seçimlerinde oyunları yıkmak için bizimle yola yürümeye devam etmeye var mısınız?” sorusunu yöneltti.

SEÇİMLERDEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ

24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde AK Parti Milletvekili Adayı Erol Kavuncu Ramazan ayı içerisinde yapılan ibadetlerin diğer aylara göre daha makbul olduğunu belirtti. Seçim sürecine de değinen Milletvekili Adayı Erol Kavuncu seçimlerden de zaferle çıkaklarına inançlarının tam olduğunu dile getirdi.

DÜNYANIN GÖZÜ TÜRKİYE’NİN ÜZERİNDE

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ise konuşmasında Buharaevler Mahallesi iftarının ardından Mimarsinan Mahallesinde mahalle sakinleri ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Mimarsinan mahallesinin oy oranının %85’in altına düşmediğini belirterek “Bu seçim bizim için çok önemli. Dünya’nın gözü Türkiye’de. Özellikle Avrupa Recep Tayyip Erdoğan’ı nasıl indiririz diye hesaplar yapmaya başladı. Dolar savaşa girdiğimizde artmadı, seçime girdiğimizde artmaya başladı. “Acaba Türkiye nasıl bitirilir”

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat