Buhara’nın Artık Bir Ümidi Var

ÇORUM 1 Kasım 2018 08:13
Videoyu Aç Buhara’nın Artık Bir Ümidi Var
A
a

Ümit Patıroğlu, 2019 yılı Mart Ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Buharaevler Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu söyledi.

Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlere daha 5 ay gibi bir süre olmasına rağmen, kamuoyunda belediye başkan adayları kim olacak? Soruları sorulurken, muhtar adayları da sahaya çıkmaya başladı.

Çorum Buharaevler Mahallesi’ne birçok isim muhtarlığa aday olmaya hazırlanırken, bu adaylardan birisi de mahallenin sevilen ve sayılan ismi olan Ümit Patıroğlu’da şimdiden aday olduğunu açıklarken, çalışmalara da başladı.

1980 doğumlu ve iki çocuk babası olan Patıroğlu, aday olduğu ilk günden bu yana mahalle halkından büyük ilgi ve destek gördüğünü ifade etti.

Patıroğlu, “Mahallemizin sorunlarını yaşayan, bilen biri olarak hızlı çözüm için söz veriyorum. Mahalle halkımız, her zaman, üzüntülerinde, sevinçlerinde yanlarında olan bir dost görecekler” dedi.

Buharaevler Mahallesi’ne çağdaş modern sorunların az, hizmetlerin çok olduğu bir dönem yaşatacaklarının altını çizen Patıroğlu, “Mahallenin gelişmesi ve sorunlarını çözmek için çalışma arkadaşlarımla hizmet etmek en büyük görevimizdir. Buhara’nın ümidi olmak için çıktığım bu yolda sizlerin her zaman sesi olmak istiyorum. Sizler bu güzel görevi bana verdiğiniz takdirde mahallemiz için elimizden gelen çabayı harcayacağız” diye konuştu.

Buharaevler Mahallesine muhtar değil, hizmetkâr olacağını kaydeden Patıroğlu, mahallenin bulunduğu durumu iyi bildiğini bunun için de gerek siyasi, gerekse bürokratik tüm kanalları mahallenin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında sorumluluk alması için elinden gelen tüm çabayı göstereceğinin altını çizdi.

Hedeflerinin Buharaevler Mahallesi’nin daha ferah, huzurlu ve sosyal donatılarıyla ön plana çıkan bir mahalle olmasına katkıda bulunmak olacağını belirten Patıroğlu, mahalle sakinleriyle birlikte ortak bir yönetim anlayışını hayata geçireceğini de söyledi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat