Çarşamba Pazarı Kaldığı yerden Devam ediyor

ÇORUM 24 Mayıs 2018 09:37
Videoyu Aç Çarşamba Pazarı Kaldığı yerden Devam ediyor
A
a

Çorum Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Erdoğan Yılmaz, Çarşamba Pazarı’nın tekrar eski yerine kurulmasında emeği geçen Türkiye Sebzeciler Meyveciler Seyyar Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanı Ali Karaca’ya Çorumlu pazarcı esnafı adına teşekkür etti...

Oda Başkanı Erdoğan Yılmaz, geçtiğimiz yıl Çorum Belediyesi ile pazarcı esnafı arasında yaşanan kriz nedeniyle Çorum’a gelerek tarihi pazarın kaldırılmaması için pazarcı esnafının yanında saf tutan ve pazar yerinde bir basın açıklaması yaparak esnafa destek veren Federasyon Başkanı Ali Karaca’ya minnettar olduklarını söyledi.

Federasyon Başkanları Karaca’nın konuyu Cumhurbaşkanı ve Başbakana taşıdığını ve bu süreçte kendilerini hiç yalnız bırakmadığını ifade eden Erdoğan Yılmaz, “Bugün Çarşamba Pazarı eski yerinde hizmetine kaldığı yerden devam ediyor. Pazarcı esnafımız da mutlu, vatandaşlarımız da mutlu. Pazarın eski yerine tekrar taşınması sürecinde yanımızda olan, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Federasyon Başkanımız Ali Karaca başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat