Cemiyetten BİK çalışanlarına veda yemeği

ÇORUM 2 Temmuz 2019 17:36
Videoyu Aç Cemiyetten BİK çalışanlarına veda yemeği
A
a

Basın İlan Kurumu (BİK) Çorum Şubesi faaliyetlerini sonlandırdı. Çorum Gazeteciler Cemiyeti, BİK Çorum Şubesi yönetici ve çalışanları için önceki gün veda yemeği düzenledi.

 


Hasan Zahir Et Lokantası’nda gerçekleşen yemeğe Cemiyet Başkanı Şevket Erzen, Onursal Başkan Mehmet Yolyapar, Cemiyet Başkan Yardımcısı Bülent Özkaleli, Yönetim Kurulu Üyeleri Bilal Çevrim, Serdal Özel ve Recep Mebet, Atila Çiğdem, bazı basın kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

BİK Şube Müdürü Osman Bolluk ve kurum çalışanlarından Emine-Mahmut Dolmacı çiftinin de hazır bulunduğu programda konuşan Şevket Erzen, yaşanan süreç hakkında bilgiler vererek duygu ve düşüncelerini paylaştı.

Erzen, şunları söyledi: “Elde olmayan sebeplerle BİK Çorum Şubesi’nin kapanması neticesinde kurum yöneticisi ve çalışanları başka illere tayin oldular. Açılışından bugüne Çorum’da BİK’i temsil eden Şube Müdürü Osman Bolluk ve personeli Emine-Mahmut Dolmacı çiftine yerel basınla kurdukları örnek ilişki ve fedakâr çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Onlardan ayrılacak olmanın hüznünü yaşıyoruz. Tayin meselesi, kamu görevlilerinin kaderinde var. Görevlerini layıkıyla yerine getirdiklerine inandığımız arkadaşlarımızın dostlukları her daim baki kalacak.” Duygusal anların yaşandığı programda söz alan BİK Şube Müdürü Osman Bolluk ise Çorum’un kendileri için müstesna bir yere sahip olduğunu söyledi.

BİK Şanlıurfa Şube Müdürlüğü’ne atanan Bolluk, “Kurumun Çorum’da açılması ve hizmetlerini yürütmesi hususunda sürekli desteğini yanımızda hissettiğimiz Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve BİK Genel Kurul Üyesi Şevket Erzen, Cemiyet Onursal Başkanı Mehmet Yolyapar, Yönetim Kurulu Üyeleri ve tüm basın camiasına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Çorum’un da bağlı olduğu BİK Samsun Şube Müdürlüğü’nde görevlerini sürdürecek olan Emine-Mahmut Dolmacı da veda programına katılan ve emeği geçen Cemiyet yöneticilerine şükranlarını ifade ettiler

Cemiyetten Veda Yemeği

 

 

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat