trafik

ÇESOB başkanı Recep Gür dualarla görevine başladı

ÇORUM 6 Mayıs 2018 09:47
Videoyu Aç ÇESOB başkanı Recep Gür dualarla görevine başladı
A
a

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Birlik Başkanı Yalçın Kılıç’la yarışan ve 45 oy farkla ÇESOB Başkanlığı koltuğuna oturan Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür mazbatasını aldı. Mazbata töreninde Gür’e Birliğin Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu üyelerinin yanı sıra il ve ilçe esnaf odası başkanları ile çok sayıda seveni eşlik etti.

Geçtiğimiz Cuma günü Seçim Kurulu’ndan mazbatasını teslim alan Recep Gür, burada yaptığı teşekkür konuşmasında önemli olanın seçimden sonraki sürecin olduğunu belirterek, tüm oda başkanları ile birlikte Çorumlu esnaf ve sanatkarlara hizmet için çalışacaklarının sözünü verdi.

ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN

Desteklerinden dolayı tüm oda başkanlarına ve oda yöneticilerine teşekkür eden Recep Gür, “1 Mayıs’ta yapılan seçimde üyelerimizin teveccühü ile başkan olduk. Önemli olan bundan sonraki süreçtir. Yönetimimle ve oda başkanlarımla birlikte esnafımıza ve milletimize hizmet için daha çok çalışacağız. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın, bozmaya çalışanlara da fırsat vermesin” dedi.

DUALAR EDİLEREK KURBAN KESİLDİ

Mazbata töreninin ardından Recep Gür ve beraberindekiler ÇESOB binasına geçerken burada hep birlikte dua edilerek, kurban kesildi. “Bismillah” diyerek görevine başlayan Gür, törene katılan herkese teşekkür etti.Tatlıcı Ali Usta da mazbata törenine katılanlara sıcak künefe ikram etti. Makama oturan Recep Gür, kutlamaları kabul etti ve makamda sevenleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

İŞTE YENİ YÖNETİM
Recep Gür Başkanlığı’ndaki Birlik Yönetim Kurulu Erdal Kolaylı, Burhan Balcı, Fevzi Bilgin, Lütfü Barut, Nesimi Özkubat ve Selami Koçyiğit’ten oluşurken, Birlik Denetim Kurulu Mutlu Karslı, Sedat Ek ve Erdoğan Yılmaz’dan, Disiplin Kurulu ise Halil Gürbüzer, Hakkı Vargeloğlu ve Fahrettin Karademir’den oluşuyor.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat