CHP Belediye Meclis Üyeleri Başkan Gül'e nezaket ziyareti

ÇORUM 12 Şubat 2018 20:42
Videoyu Aç CHP Belediye Meclis Üyeleri Başkan Gül'e nezaket ziyareti
A
a

CHP Belediye Meclis Üyeleri'nden Başkan Gül'e nezaket ziyaretinde bulundu.Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, “Çorum hepimizin” dedi...


Çorum Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyeleri Belediye Başkanı Zeki Gül'e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Zeki Gül, Meclis Üyesi arkadaşlarımız nezaket ziyaretinde bulundu. Belediyemizle ilgili hizmet noktasında yapabileceğimiz istişarelerimizi yaptık. Bundan sonra mecliste beraber çalıştığımız arkadaşlarımıza, yapacağımız işlerle ilgili bilgilendirmeler yapmaya devam edeceğiz. Kendilerinden de destek istediğimiz konularda da desteklerini esirgemeyeceklerini biliyorum. Çorum adına ve yararına yapılan her konuda arkadaşlarımız bundan önce destek oldular bundan sonrada olmaya devam edecekler. Çorum'a en iyi hizmeti meclis üyelerimizle, iktidarıyla, muhalefetiyle yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Çorum hepimizin. Ben arkadaşlarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum diye konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclisi Grup Başkanı Necdet Biçer yaptığı ziyarette, Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretine geldik ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Muhalefet ve iktidar olarak Çorum için ne yapabiliriz onları görüştük. Bu diyaloğumuzun önümüzdeki toplantılarımızda da artarak devam etmesini diliyor, tekrar başkanımıza başarılar diliyoruz dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat