CHP İskilip ilçe başkanı İstifa

ÇORUM 14 Şubat 2019 08:48
Videoyu Aç CHP İskilip ilçe başkanı  İstifa
A
a

Cumhuriyet Halk partisi İskilip ilçe başkanı Burak İzzet Karaca partisinden istifa ettiğini açıkladı. Burak Karaca yaptığı açıklamada ” Değerli dostlarım ve büyüklerim. Yaklaşık 1,5 yıldır görev yaptığım Cumhuriyet Halk Partisi İskilip İlçe Başkanlığından istifa ettiğini açıkladı...


Burak Karaca yaptığı açıklamada ” Değerli dostlarım ve büyüklerim. Yaklaşık 1,5 yıldır görev yaptığım Cumhuriyet Halk Partisi İskilip İlçe Başkanlığı görevimden işlerimin yoğunluğu nedeni ile istifa etmiş bulunuyorum.

Gerek birlikte görev aldığım yönetimimize, il teşkilatımıza, üyelerimize, bizlere bu zorlu süreçte destek olan büyüklerime ve dostlarıma, İskiliplilere, tabii ki basın çalışanları meslektaşlarıma desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

İskilip için ufak bile olsa bir şeyler yapabildiysem ne mutlu bana. Gayemiz amacımız hep birlikte İskilip’tir. Hepimiz için hayırlısı ne ise o olmasını diliyorum. Görev sürem boyunca farkında olmadan üzdüğüm, kırdığım, kardeşlerim, arkadaşlarım ve büyüklerim varsa hakkını helal etmesini istiyor, hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat