Çiftçiler Mehmet Sayan dedi

ÇORUM 10 Şubat 2019 17:20
Videoyu Aç Çiftçiler Mehmet Sayan dedi
A
a

Sondakika haber: Genel Kurulda mevcut oda başkanı Mehmet Sayan, Zeki Oral ve Adem Özdemir başkanlık için yarıştı. Çorum Ziraat Odası Olağan Genel kurul toplantısında tekrar başkanlığa seçilen Mehmet Sayan güven tazeledi...


Bugün Afra 2 Düğün Salonu’nda yapılan seçimlerde 221 delegeden tamamı oy kullandı.

Seçimde kullanılan oyun 98’sini alan Mehmet Sayan yeniden Ziraat Odası Başkanlığına seçilirken, Zeki Oral 52 oy, Adem Özdemir ise 71 oyda kaldı. Oylardan 2’si de geçersiz sayıldı

Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, görev süresi boyunca her zaman çiftçilerin sorunlarıyla birebir ilgilenerek çözüm yolları ürettiklerini söyledi.

Her çiftçiye eşit mesafede davranmayı kendilerine ilke edindiklerini dile getiren Sayan, “Gece gündüz çiftçilerimizin isteklerini dinledim. Bende bir çiftçiyim çiftçilerin sorunlarını en iyi ben bilir ben anlarım Başkanlığım döneminde odamızın hiçbir alanını ticari faaliyet olarak değil hizmet olarak gördüm. En büyük başarımız,oda yönetimini şaibeye karıştırmamak olmuştur. Temiz yönetim bizim temel ilkemizdir. Oy veren vermeyen tüm delegelerimize teşekkür ederim” dedi.

Çorum Ziraat Odası Başkanlığı için mevcut başkan Mehmet Sayan, Zeki Oral ve Adem Özdemir’in yarıştığı başkanlık seçimine yoğun katılım oldu.

Genel Kurula; Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Vekili Nejat Gamzeli, Şoförler ve Nakliyeciler Oda Başkanı Tahsin Şahin, çiftçiler ve delegeler katıldı.

Ziraat Odaları Birliği Genel Başkan Vekili Nejat Gamzeli nin başkanlığındaki divan heyeti Ahmet Pehlivan, Hacı Koca ve Ferit Özşahin’den oluştu.

Ziraat Odası yönetimi Mehmet Sayan ve Yönetim kurulu
Mehmet Sayan, Hayatı Serbest, Mehmet Saylan, Arap Köse, Yüksel Ertürk, Yakup Kaya, Erol Tan, Mehmet Gayretli, Arif Babaoğlu, Saffet Erdemli, Özgür Poyraz, Ünal Deniz, Kerim Yılmaz, Ahmet Demirci, Cuma Günen, Erdal Hoşgör, Metin Badak, Hikmet Yıldırım, Müslüm Seyis, Engin Şahin, Kazım Güngör

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat