ÇORİMDER’in Keşkek Günü 09 Haziran’da

ÇORUM 1 Haziran 2019 08:21
Videoyu Aç ÇORİMDER’in Keşkek Günü 09 Haziran’da
A
a

Çorum İmam Hatipliler Derneği (ÇORİMDER), 12 yıldır geleneksel olarak düzenlediği keşkek gününü bu yıl 09 Haziran 2019 Pazar günü yapılacağını açıkladı.

Çorum İmam Hatip okullarından mezun olan ve İmam hatip camiasına hizmet etmiş, aidiyet ve mensubiyet hisseden herkesin katılacağı Geleneksel buluşmaya tüm Çorum halkı davet edildi.

Yapılan açıklamada; “Prof Süleyman Uludağ, Prof Arif Ersoy, Prof Ahmet Lütfi kazancı, Prof Ali Bardakoğlu, Prof Bayraktar Bayraklı, Prof Alaaddin Karaca, Doç Asım Balcı,  AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın gibi bir çok siyasetçi, bürokrat, akademisyen ve eğitimci yetiştiren, 1953 te açılan Türkiye'nin ilk kuşak imam hatiplerinden, bugünkü adı Şehit Erol Olçok olan Çorum İmam Hatip Lisesi bugüne kadar 22.000 den fazla mezun vermiştir. Bugün sayısı birden fazla olan okullarımızdan mezun olanları da kapsayacak, örneklik teşkil edecek ve hasret giderecek bu buluşmayı geleneksel olarak devam ettiriyoruz” denildi.

09 Haziran 2019 tarihinde Saat 10.00 da Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde gerçekleştirileceği bildirilen, sosyal medyadan ve www.corimder.org
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat