trafik

Çorimder'in Polis Özel Harekât ziyareti

ÇORUM 28 Mart 2018 08:42
Videoyu Aç Çorimder'in Polis Özel Harekât ziyareti
A
a

Son dönemlerde adından sıkça bahsettiren Polis Özel Harekât’a Şehit Erol Olçok Anadolu İmam hatip lisesi öğrencileri anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Ağabeylerine moral vermek ve VATAN VAZİFESİNE BİZ HAZIRIZ mesajını iletmek için yapılan ziyaret ÇORİMDER öncülüğünde, Okul öğrenci meclis başkanlığı tarafından organize edildi.

   

Ziyarette gençler Afrin operasyonu başta olmak üzere Devletimizin ve milletimizin bekası için zaman ve mekan kavramı olmayan Özel Harekat polislerine teşekkür ve dua etti. Ziyarette Öğrencileri Çorum Özel Harekat Şube Müdürü Ali İhsan GÖV misafir etti. Başpolis Memuru Mesut Aydın ın mihmandarlık yaptı.

Öğrencilerin nasıl özel harekatçı olunur sorusuna Şube Müdürü Ali İhsan GÖV cevap verdi. Öğrenciler, meslekle alakalı sorularına cevapları da bu ziyarette almış oldular. Ziyaretten memnuniyetini ifade eden GÖV şunları söyledi “ Hayatta ne iş yaparsanız yapın, en iyisini yapın. Ülkesini ve milletini seven gençlere çok ihtiyacımız var. Bunun için çok çalışmanız ve işlerinizi en iyi yapan olmak zorundasınız. Bizim gibi mesleğini severek ifa eden, zaman ve mekan kavramı olmayan yüzlerce mesai arkadaşımız var. Bizler sizler için, geleceğin güzel Türkiye’sinin bekası için çalışıyoruz, sizlerden de daha çok çalışmanızı bekliyoruz”.

ÇORİMDER adına ev sahipliği için Çorum Özel Harekat Şube Müdürü Ali İhsan GÖV’e teşekkür eden başkan Ayhan BOYRAZ “ Gençlerimize örnekliğiniz, vatanımıza göz dikenlerle verdiğiniz amansız mücadele ve bu mesleği seçecek olanlara rehberliğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Biz çocuklarımızın kendi istedikleri ve sevdikleri meslekleri tercih etmelerini istiyoruz. Hangi mesleği tercih edeceklerinden ziyade, tercih ettikleri meslekleri sizin de söylediğiniz gibi en iyi yapan olmalarını arzu ediyor ve bu konuda çok çalışmalarını istiyoruz. Bu gençler içerisinden, kullandığınız zırhlıları tasarlayacak, silahlarınızı imal edecek mühendisleri de, sizinle omuz omuza buralarda mesai yapacak olanları da görmek istiyoruz” Dedi.

Kullanılan araç gereç ve eğitim çalışmalarını Başpolis Memuru Mesut Aydın’dan dinleyen gençler ziyaretten çok memnun kaldıklarını ve ağabeylerine dua ettiklerini, onlarla gurur duyduklarını, kendilerine verilecek her türlü vatan görevine de hazır olduklarını ifade ettiler. Görev esnasında şehit olanlara Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, gazilerimize de acil şifalar temennisinde bulundular. Ziyaret sonunda Okul Meclis Başkanı Emirhan ŞEN tarafından şube Müdürü Ali İhsan GÖV e hediye takdim edildi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat