Çorum Baro başkanı Kenan Yaşar oldu

ÇORUM 13 Ekim 2018 18:34
Videoyu Aç Çorum Baro başkanı Kenan Yaşar oldu
A
a

Sondakika Haber E.Şimşek: Çorum Barosu’nun Genel Kurulu bugün gerçekleştirildi. Kurulda 185 oy alan Kenan Yaşar Barosunun yeni başkanı oldu. Baro’nun toplantı salonunda yapılan genel kurula AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ ve çok sayıda avukat katıldı...


Genel kurulun divan başkanlığını Vedat Canpolat yaparken, Baki Kartancı, Demet Alıç Börekçi ve Özge Nur Koyuncu da divanda görev aldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan genel kurulda, faaliyet ve denetim kurullarının raporları okunarak, yönetim kurulu ibra edildi.

Mevcut başkan Altan Akpınar’ın aday olmadığı kurulda Kenan Yaşar ile Sevinç Demirtaş Şahin yarıştı. Seçimde Kenan Yaşar 185 oy alırken Sevinç Demirtaş Şahin ise 95 oy da kaldı. Oylama sonucunda Kenan Yaşar başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulunda, Neslihan Boyabatlı, Yakup Alar, İsmail Yağbat, Lale Koldaş, Altuğ Afat, Zeynep Maz, İbrahim Güleç, Hale Selimoğlu, Can Emre Kakaç ve Tuğrul Damar yer aldı.


İlk sandık sonuçları
***********************


 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat