trafik

Çorum Belediyesinden ödüllü okuma yarışması

ÇORUM 29 Mart 2018 13:19
Videoyu Aç Çorum Belediyesinden ödüllü okuma yarışması
A
a

Çorum Belediyesi Gençlik Merkezleri tarafından ödüllü kitap okuma yarışması düzenliyor.Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan yarışmaya ilkokul üçüncü sınıftan sekizinci sınıfa kadar bütün öğrencilerin katılabileceğini kaydetti...

Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan,Öğrencilerin “Sahabeden 101 Hatıra”, velilerin ise “Ashab-ı Kiram” kitaplarını okumaları gerektiğini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan kitapların Çorum Belediyesi Gençlik Merkezleri’nde dağıtılmaya başlandığını dile getirdi.

Yarışmada dereceye giren 20 kişiye ödül verileceğini söyleyen Başkan Yardımcısı Turhan Candan “Okuyan Şehir Çorum projesi kapsamında ilkokul üçüncü sınıftan sekizinci sınıfa kadar olan öğrencilerimize yönelik Ailemle Okuyorum yarışması gerçekleştirdik. Yarışmaya katılacak olan öğrenci ve veliler kitapları Gençlik Merkezlerimizden temin edebilirler. Yarışmada birinci olanlara 1000 TL, ikinci olanlara 750 TL, üçüncü olanlara ise 500 TL para ödülü verilecek. Öte yandan ilk 20’ye girenlere ise Konya gezisi ve okul çantası hediye edeceğiz. 29 Nisan’da yapılacak olan sınavın ardından 4 Mayıs’ta ödül töreni ile dereceye girenlere ödüllerini vereceğiz. Tüm Çorum halkını yarışmamıza katılmaya davet ediyorum” dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat