trafik

ÇORUM'DAN ADNAN OKTAR'A SUÇ DUYURUSU

ÇORUM 5 Şubat 2018 08:54
Videoyu Aç ÇORUM'DAN ADNAN OKTAR'A SUÇ DUYURUSU
A
a

Çorum Diyanet Sen İl temsilcisi Ali yıldız Adnan Oktar hakkında Cumhuriyet savcılığına Salı günü saat 13:30'da suç duyurusunda bulunacak...

Türkiye genelinde Diyanet-Sen, Adnan Oktar hakkında Diyanet İşleri Başkanlığına yönelik açıklamaları nedeniyle 81 ilin savcılıklarına suç duyurusunda bulunacak.

Çorum Diyanet Sen yönetim kurulu üyeleri de Diyanet İşleri Başkanlığına yönelik açıklamaları nedeniyle Adnan Oktar hakkında Salı günü saat 13:30'da   Çorum Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunacak.

Diyanet-Sen’den  genel merkezinden yapılan yazılı açıklamada, “Bu milletin örfünü, adetini hiçe sayarak, kendince yeni bir din oluşturma gayreti karşısında, tepkimizi en üst perdeden göstermeye hazırız” denildi. Açıklamada şunlar kaydedildi: “Bu ülke, geçmişinde nice sahte peygamberler iddiasıyla karşı karşıya bırakılmış, dinin gerçek savunucuları susturulmuştur. Bugün suskunluğun artık eskisi gibi olmayacağı aşikardır. Siyonist güçleri arkasına alıp bu ülke sınırları içinde dini saldırı metotlarına yeni bir metot ekleyen bu ahlaksız yapı karşısında da susmayacaktır.”

 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat