trafik

Çorum Emniyet Teşkilatı kan bağışında bulundu

ÇORUM 5 Nisan 2018 19:29
Videoyu Aç Çorum Emniyet Teşkilatı kan bağışında bulundu
A
a

Çorum Emniyet Müdürlüğü personeli, Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kan bağışında bulundu.


Türk Kızılayı Çorum Kan Bağış Merkezi mobil aracı, Emniyet Müdürlüğü bahçesinde gün boyu polislerin kan bağışlarını kabul etti.
İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu da kan bağışında bulundu. Kolcu ayrıca, polis teşkilatı içerisinde en çok kan bağışında bulunan polis memurlarına teşekkür belgesi verdi.Kolcu, gazetecilere yaptığı açıklamada, düzenli olarak kan verdiğini söyledi.

Polis Haftası kutlama etkinliklerini, özellikle kan bağış kampanyası ile başlatmak istediklerini ifade eden Kolcu, şöyle konuştu:
"Kan bağış kampanyamızı da vatandaşlarımızın göreceği şekilde, müdürlüğümüzün bahçesinde gerçekleştiriyoruz. Vatandaşımız bilsin ki hem onların huzuru ve güvenliği için çalışıyoruz hem düşmanla diğer kötülüklerle mücadele ederken kanımızı feda ediyoruz. Normal günde de kanımızı bağışlıyoruz. Ben sürekli kan veriyorum. Buradaki bir çok arkadaşımız da sürekli kan veriyor. Allah onlardan razı olsun. İnşallah verdiğimiz bu kanlar, Kızılay'dan arkadaşlarımız sayesinde gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşacaktır."
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat