Çorum Misiad'dan Aşgın’a hayırlı olsun ziyareti

ÇORUM 4 Mayıs 2019 10:08
Videoyu Aç Çorum Misiad'dan Aşgın’a hayırlı olsun ziyareti
A
a

Çorum Misiad Çorum Şubesi Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu Çorum Misiad Çorum Şube Başkanı ve Kanal 19 TV İmtiyaz Sahibi Satılmış Bıcakçı ve Misiad Çorum Şube Yönetim Kurulu üyeleri...


MİSİAD’DAN AŞGIN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çorum Misiad Çorum Şubesi Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Çorum Misiad Çorum Şube Başkanı ve Kanal 19 TV İmtiyaz Sahibi Satılmış Bıcakçı ve Misiad Çorum Şube Yönetim Kurulu üyeleri Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette ilk konuşan Satılmış Bıçakcı, Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Dr.Halil İbrahim Aşgın’ı tebrik ederek her zaman yanında olduklarını ifade etti. Birçok konuda desteklerinin olacağını ve her zaman isteklerine cevap vereceklerini ifade etti.

Aşgın ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Çorum’u tüm sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte yönetmek istediklerini ifade etti.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.  

Çorum MİSİAD Şube Başkanı ve yönetimi 31 Mart’ta gerçekleştirilen Yerel Seçimler sonucu Belediye Başkanı olan Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarete Çorum Misiad Çorum Şube Başkanı Satılmış Bıçakcı, Çorum Misiad Yönetimi olarak Alper Evli, Nihat Çorlu, Halil Kurt, Uğur Süer Mehmet Onan ve Mustafa Pek katıldı.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat