Çorum Özel Hastanesi’nden anlamlı yardım kampanyası

ÇORUM 1 Kasım 2018 07:56
Videoyu Aç Çorum Özel Hastanesi’nden anlamlı yardım kampanyası
A
a

Çorum Özel Hastanesi; İlimiz Uğurludağ İlçesi Kırköy Köyü Birleştirilmiş Sınıflı Şehit Cengiz Kırman İlköğretim Okulu öğrencilerine yardımda bulundu.


Hastane yönetimince düzenlenen kampanyaya hastane çalışanları ve doktorları katıldı. Yönetim tarafından da destek verilen kampanyada okul öğrencilerine kırtasiye, spor malzemesi ve çanta yardımında bulunuldu.

Toplanan yardımları okul öğretmeni Merve ARIK ile öğrencilere dağıtımını yapan Hastane İşletme Müdürü Türker CENGİZ; hastane yönetimi olarak böyle güzel bir kampanya düzenledikleri için çok mutlu olduğunu, yardımları öğrencilere dağıtırken çocuklarımızın gözlerindeki mutluluğun ifadelerle anlatılamayacağını söyledi.

Hastane İnsan Kaynakları Müdürü Kerim KUMRAL da hastanenin sağlık hizmeti yanı sıra böyle sosyal sorumluluk projelerinde sıkça yer aldığını ve bundan sonra da alacağını ifade etti.

Yardım dağıtımı sırasında Hastane Acil hekimi Dr. Salih ARSLAN ve bir sağlık personeli de hastane yönetimine eşlik etti. Doktor Salih ARSLAN öğrencilerin kontrollerini yaparak sağlık ile ilgili bilgiler verdi. Hastane Sağlık Personeli Hemşire/İlk ve Acil Yardım Teknikeri Yasemin AŞUT da öğrencilere hastane ambulansı ile ilgili bilgiler verdi. Öğrenciler ambulansı dikkatlice incelerken ambulansta kullanılan cihazlarla ilgili sorular sordular.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat