Çorum'un Kara Kartalları yuvalarını gezdiler

ÇORUM 17 Ağustos 2018 09:22
Videoyu Aç Çorum'un Kara Kartalları yuvalarını gezdiler
A
a

Çorum Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği tarafından kurulan Alt Yapı Spor Okulu’nun genç yetenekleri İstanbul’da Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün tesislerini gezdi...


 

Dernek Başkanı İsmail Ateş öncülüğünde gerçekleştirilen gezi BJK Alt Yapı Spor Okulları’nın antrenmanını ziyaretle başlarken daha sonra Vodafone Park gezisiyle devam etti.

Oldukça verimli geçen gezi hakkında değerlendirmede bulunan Çorum Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği Başkanı İsmail Ateş, sporla uğraşan çocukların okul başarılarının arttığını belirterek, “Beşiktaş Futbol Okulumuza gelen öğrencilerimizin sportif faaliyetleri, almış oldukları eğitimler ve disiplin kıstası okul başarılarına da katkı sağlıyor. Öğrencilerimiz disiplinli çalışmalarıyla düzenli ve örnek hayatlarıyla küçük yaşlardan itibaren başarıyla tanışıyorlar” dedi.

BEȘİKTAȘ’A EN İYİ FUTBOLCULARI YETİȘTİRECEĞİZ

Bundan sonraki hedeflerinden bahseden İsmail Ateş, “Bundan sonra hedeflerimiz çok daha yüksek. Beșiktaș’a en iyi futbolcuları yetiştirme gayreti içerisinde olacağız.

Șu anki en önemli hedefimiz ise Çorum’da adımızı duyurabilmek ve Çorumlu çocukların bașarılarını göstermek. Biliyoruz ki Çorum’da çok bașarılı ve yetenekli çocuklar var. Șu anda 50’nin üzerinde öğrencimiz var. Pazartesi, Çarșamba ve Cuma günleri antrenmanlarımızı yapıyoruz. Beșiktaș Futbol Okuluna kayıt olmak isteyen çocuklar 2 adet fotoğrafı, kimlik fotokopisi ve velisiyle birlikte Gazi Caddesi üzerinde bulunan derneğimize başvuru yapabilirler.

Çocuklara futbol dışında ayrıca ücretsiz İngilizce, Matematik, Türkçe ve Fen Bilimleri dersleri veriyoruz. Her şey çocuklarımızın başarısı için” diye konuştu.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat