Çorum'un tümünün belediye başkanı olacağım

ÇORUM 22 Mart 2019 08:30
Videoyu Aç Çorum'un tümünün belediye başkanı olacağım
A
a

İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu,31 Mart Yerel Seçim Çalışmaları kapsamında Çorum İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne ve Bahabey caddesinde bulunan esnaflara ziyarette bulundu.

İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu,31 Mart Yerel Seçim Çalışmaları kapsamında Çorum İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne ziyarette bulundu. Çorum İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı tarafından karşılanan Bilgi Terlemezoğlu’na İyi Parti İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Koca, Merkez İlçe Başkanı Erkan Yıldız, İl Belediye Meclisi 1.sıra adayı İsmail Yılmaz’da eşlik etti.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette konuşan Çorum İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Sarı, Tarımın bir devlet politikası olması haline getirilmesi gerektiğini söyledi. Orhan Sarı, Türkiye’nin tarımdaki en büyük probleminin miras hukukundan kaynaklı bölünmeler olduğunu ifade etti. Sarı, tarımda çözümün, küçük arazi sahibi çiftçilerin arazilerinin yükseltilerek büyük çiftçi haline getirilmesi olduğunu kaydetti.

“EVLENEMEYEN ÇİFTÇİ, TARIM ARAZİLERİNİ BIRAKIP BÜYÜKŞEHİRLERE ÇALIŞMAYA GİDİYOR”
İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, tarımın ülkenin gelişmesi için çok önemli bir konu olduğunu söyledi. Son yıllarda tarım arazileri olan insanların evlenebilmek için tarım arazilerini işlemeyerek büyük şehirlere çalışmaya gittiklerini ifade etti. Belediye Başkanı seçildikleri takdirde sadece Çorum’un merkezinin değil tüm Çorum’un Belediye Başkanı olacaklarını kaydetti. Çorum’da tarımın geliştirilmesi için, Çorum’daki insanların büyükşehirlere göç etmesini önlemek adına çalışacaklarını dile getirdi.

BAHABEY CADDESİ ESNAFINDAN TERLEMEZOĞLU’NA YAKIN İLGİ
İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu,31 Mart Yerel Seçim Çalışmaları kapsamında, Bahabey caddesinde bulunan esnafı ziyaret etti. İşyerlerini tek tek gezen Terlemezoğlu, vatandaşların dertlerini ve yaşadıkları sorunları inledi.
Esnaf tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Bilgi Terlemezoğlu, Belediye Başkanı seçilmesi halinde Çorum’u beraber yönetme sözü verdi. Hiçbir kesimin Çorum Belediyesinde ayrıcalığının olmayacağını ifade etti. Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu’nun projelerini de dinleyen Bahabey Caddesi esnafı,31 Mart Yerel seçimlerinde Terlemezoğlu’na başarılar diledi.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat