Çorum Valisi Çorum'da Görev yapmaktan mutluyum

ÇORUM 14 Kasım 2018 07:19
Videoyu Aç Çorum Valisi Çorum'da Görev yapmaktan mutluyum
A
a

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül ve AK Partili Belediye Meclis üyeleri Vali Mustafa Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz hafta göreve başlayan Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Belediye Başkanı Zeki Gül, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Yabacıoğlu, Alper Zahir ile Turhan Candan ve AK Parti Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Vali Mustafa Çiftçi’yi makamında ziyaret etti. Vali Çiftçi’yi tebrik eden Belediye Başkanı Zeki Gül, “Birlikte çok güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Valiliğin bundan sonraki çalışma sürecinde biz de elimizden gelen katkıyı göstereceğiz” dedi.

Valilik makamının şerefli ve onurlu bir makam olduğunu dile getiren Başkan Gül, “Valilik sorumluluğu üst düzeyde olan bir makamdır. Allah hayırlı ve güzel işler yapmayı nasip etsin” şeklinde konuştu. Vali Mustafa Çiftçi’de ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanı Zeki Gül ve meclis üyelerine teşekkür etti. Çorum’da görev yapmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Çiftçi, “İyi ki Çorum’a tayin olmuşum. Görevimi en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olacağım. Kamu kurumlarına gelen vatandaşımıza hizmet ederken kendi anne ve babamıza hizmet ediyormuş gibi hareket edeceğiz. Hizmet etmek için bize emanet olan bu makamdan giderken güzel bir eser bırakmak hedefi ile görev yapmanın gayreti içinde olacağız” şeklinde konuştu.

 

 

 

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat