trafik

Çorum Valisi ve Eşinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

ÇORUM 7 Mart 2018 19:05
Videoyu Aç Çorum Valisi ve Eşinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
A
a

Çorum Valisi Necmeddin KILIÇ ve Eşi Necmiye KILIÇ ile birlikte “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” Kutlama Mesajı yayımladı...


Kadın yeryüzünde merhametin, şefkatin, sevgi ve fedakârlığın sembolüdür. Dünyadaki en zor mesleklerin başında gelen insan yetiştirme sanatının en güzeli “anne” vasfıyla geleceği şekillendiren kadınlarımıza içinde yaşadığı toplumun eğitim, ekonomik, sosyal ve kültürel hayatında önemli rol üstlenmektedir.

Kadınlarımız, tükenmeyen sevgisi, şefkati, hoşgörüsü, fedakârlığı, üretkenliği ile ailenin ve toplumun temelidir. Geleceğimizi emanet edeceğimiz, güçlü devletler ile yarışacak eğitimli, bilinçli nesillere sahip olmak, en başta onları yetiştirecek olan kadınlarımıza verilen değer ile mümkündür.

Dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş mücadeleler veren Türk kadını, büyük bir özveri ve hassasiyetle dün olduğu gibi bugün de sağlıklı, mutlu ve güzelliklerle dolu gelişmiş bir toplum olmanın mihenk taşı olma özelliğini koruyarak ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıyacaktır.

Hayatımızın doğumdan ölüme kadar olan her anında, varlıklarıyla onurlandığımız, anamız, kızımız, kız kardeşimiz, eşimiz olarak desteklerini bizden hiçbir zaman esirgemeyen kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü içtenlikle kutluyor, başta şehit analarımız olmak üzere tüm kadınlarımıza saygılarımızı ve selamlarımızı sunuyoruz

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat