trafik

Devlet Serkan Kurt’a Yardım elini uzattı

ÇORUM 18 Nisan 2018 12:59
Videoyu Aç Devlet Serkan Kurt’a Yardım elini uzattı
A
a

Çorum’da geçirdiği soğuk yanığı hastalığı nedeniyle ayak parmakları kesilen, ayak parmakları olmadığı için de yürüyemeyen ve eve hapsolan Serkan Kurt’a Çorum Belediyesi ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın yardımları devam ediyor...


 

Serkan Kurt’u Kale Mahallesindeki evinde ziyaret eden Çorum Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Vakıf yetkilileri, evin eksiklerini belirleyerek bu eksikleri giderdi. Daha sonra kontrol amaçlı ambulans ile hastaneye götürülen Serkan Kurt, burada Sağlık Müdürlüğü yetkililerinin ve doktorların yakın ilgisi ile tüm tahlilleri ve tedavisi yapıldı.

Bu konuda bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu, hiç bir insanın tek başına yaşayamayacağını, tek başına ihtiyaçlarını karşılayamayacağını belirtti.

İnsanların birbirlerinin yardımına muhtaç olduğunun altını çizen Yabacıoğlu, “Serkan Kurt’un hem daha sağlıklı hem de daha güzel bir ortamda mutlu bir yaşamı sürdürmesi için aralıklarla ziyaretlerimize devam edeceğiz. İhtiyaçlarını karşılamaya çalışacağız. Valilik ve Belediyemiz bir bütün olarak imkânlarımızı birleştirerek bu kardeşimize sahip çıkıyoruz, sahip çıkmaya da devam edeceğiz” dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat