trafik

Dodurga ve Oğuzlar da ‘Recep Gür’ dedi

ÇORUM 26 Mart 2018 01:00
Videoyu Aç Dodurga ve Oğuzlar da ‘Recep Gür’ dedi
A
a

ÇESOB Başkan Adayı Recep Gür’e Sungurlu’nun ardından Dodurga ve Oğuzlar esnafından da tam destek geldi.


Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanlığı’na aday olan Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür, Birlik Başkanlığı için çalışmalarına kaldığı yerden devam etti.Geçtiğimiz Cumartesi günü kendisini destekleyen çok sayıda Oda Başkanı ile birlikte Dodurga ve Oğuzlar’a çıkarma yapan Recep Gür’e ilçe esnaf odalarından tam destek geldi.

İlk olarak Dodurga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafel Karabacak’ı ziyaret eden Gür, burada Oda Yönetim Kurulu üyeleriyle görüşerek, neden aday olduğuna ilişkin açıklamada bulunurken, oda üyelerinin sorunlarını ve taleplerini yerinde dinledi.Dodurga esnafının tam desteğini alan Gür daha sonra Oğuzlar’a geçerken Recep Gür ve beraberindeki heyeti Oğuzlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Kabalak ve Oda Yönetim Kurulu üyeleri sıcak ilgiyle karşıladı. Burada bir konuşma yapan Oda Başkanı İbrahim Kabalak, Birlik Başkanı adaylarının Recep Gür olduğunu belirterek, “Buradan ilan ediyorum bizim adayımız Recep Gür’dür. Kayıtsız şartsız kendisinin yanındayız. Gür ve ekibine şimdiden hayırlı olsun” dedi.

ÇESOB Başkan Adayı Recep Gür ise, kendilerini canı gönülden destekleyen Oda Başkanları ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek, birlik ve beraberliğin önemine değindi. Birlik olunduğu sürece aşılamayacak hiçbir problemin olmayacağına işaret etti.Çorum’da faaliyet gösteren oda başkanları ise kendilerini tanıtarak, Recep Gür’ün yanında olmaktan duydukları mutluluğu aktardılar.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat