Efsane futbolcular Çorum'da!

ÇORUM 12 Eylül 2018 09:39
Videoyu Aç Efsane futbolcular Çorum'da!
A
a

‘Futbolun Efsaneleri Gençlerle Buluşuyor’ projesi bugün Çorum'da gerçekleşiyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın geçtiğimiz yıllarda hayata geçirdiği ve gençler tarafından büyük ilgi gören ‘Futbolun Efsaneleri Gençlerle Buluşuyor’ projesi bu yıl da devam ediyor.

⚽️FUTBOLUN EFSANELERI GENÇLERLE BULUŞUYOR! 🎉 TÜM GENÇLER DAVETLİMİZDİR... ⚽️Tarih:12.09.2018 ⚽️Saat:

11:00 - 17:00 arası ⚽️Yer: Devlet Tiyatro Salonu'nda seminer - Satdyumda ⚽️GÖSTERİ MAÇI⚽️ yapılacaktır. 🎁 Program sonun da çeşitli hediyeler dağıtılacaktır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Adalet Bakanlığı yetkililerinin de katılımı ile bugün Çorum’da gerçekleştirilecek programda gençler aktif futbol hayatına efsane futbolcular Ali Gültiken, Ergün Penbe, Hami Mandıralı ve Oğuz Çetin ile beraber vakit geçirme fırsatı bulacak. Programda ayrıca gençlerin spora karşı ilgilerinin artırılması, spora teşvik edilmesi, gençlerin sosyalleşmesi ve Ceza ve İnfaz Kurumlarında hükümlü ve tutuklu bulunan gençlerin sosyal rehabilitasyonuna katkı sunulması amaçlanıyor.

Programın ilk gününde, efsane milli futbolcular, gençlerle bir panelde buluşacak ve aktif spor hayatları süresince sahip oldukları tecrübeleri paylaşacaklar. Panelin ardından şehir merkezinde futbolcular halkla bir araya gelecekler ve ardından amatör spor kulüpleri ve gençlik merkezi üyesi gençler ile efsane futbolculardan oluşan karma takımlar bir gösteri maçı oynayacaklar.

Programın ikinci gününde ise efsane futbolcular Çorum L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda tutuklu ve hükümlü gençlerle bir araya gelecekler. Cezaevinde gerçekleştirilecek programda da futbolcular düzenlenecek bir panelde tutuklu ve hükümlü gençlerle bir araya gelecek ve bir gösteri maçı yapacaklar. Çorum L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda gerçekleştirilecek programın, tutuklu ve hükümlü gençler için unutulmaz bir hatıra olmasının yanında, onların sivil hayata intibaklarına, dezavantajlılık durumlarının belli ölçüde normalleşmesine de katkı sağlanması hedefleniyor
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat