trafik

Elaziz Spor Deplasmanında Kritik Bir Maç

ÇORUM 6 Nisan 2018 01:19
Videoyu Aç Elaziz Spor Deplasmanında Kritik Bir Maç
A
a

Çorum Belediyespor pazar günü Elazığ deplasmanında son derece kritik bir maça çıkacak.Play-off yolunda büyük önem taşıyan maçta pazar günü Elaziz Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak olan Çorum Belediyespor hazırlıklarını dün yaptığı tek çalışma ile sürdürdü...Çorum Belediye spor'un Teknik Direktör Cüneyt Biçer nezaretinde Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan antrenmanda hafif sakatlıkları bulunan Akın ve Salim yer almazken, diğer futbolcular hazır bulundu. 
Play-off yolunda büyük önem taşıyan maçta pazar günü Elaziz Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak olan Çorum Belediyespor hazırlıklarını dün yaptığı tek çalışma ile sürdürdü.Kırmızı Siyahlıların Nazmi Avluca sahasında saat 11’de yaptığı antrenmana tüm futbolcular katıldılar.


Çalışma öncesinde futbolcularla kısa süreli bir toplantı yapan Teknik Direktör Cüneyt Biçer, antrenman programı ve Elazız maçı ile ilgili olarak bilgiler verdi ve uyarılarda bulundu. Daha sonra ısınma hareketleri ile başlayan antrenmanda takımı üçe ayıran Biçer altı futbolcuyu ikişerli gruplar halinde saha kenarındaki çabuk kuvvet hareketleri yaptırırken diğer futbolcular yarı sahada rakibe baskı ve top çıkarma yaptı.
Süreli olarak yapılan bu çalışmada süre dolduğunda saha kenarında hareket yapanlar oyuna dahil olarak rakibe baskı yaparken sahadakiler hareket yapmaya geçiyorlar. Dönüşümlü olarak yapılan bu çalışmanın özellikle rakibe baskı yapılması bölümlerinde Teknik Heyet sık sık futbolculara uyarılarda bulunarak takım olarak baskı yapmalarını aksi takdirde baskının kırılmasının ve kalelerinde tehlikenin büyük olacağı uyarılarında bulundular.

Çalışmanın son bölümünde ise ceza yayı üzerinden şut çalışan kırmızı siyahlı takım Elaziz Belediyespor maçının hazırlıklarını bugün saat 16’da yapacağı antrenmanla sürdürecek.Çorum Belediyespor  Elazığ deplasmanında oynayacağı zorlu 90 dakika için yarın gece yola çıkacak. Saat 00.01’de karayoluyla Elazığ’a gidecek olan takım, Ramada Otel’de konaklayacak. Elazığ’da yapacağı ter antrenmanının ardından maç saatini bekleyecek olan Çorum Belediyespor, karşılaşma sonrası yine karayoluyla Çorum’a dönecek.
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat