Erasmus Polanya'dan sonra Çorum'da

ÇORUM 12 Nisan 2019 13:30
Videoyu Aç Erasmus Polanya'dan sonra Çorum'da
A
a

Çorum Merkez Başöğretmen Atatürk İlkokulu yetkilileri, ‘Okul Sağlığı ve Hijyen’ konulu Erasmus+ projesinin ikinci toplantısına katılmak için Polonya’ya gitti. Portekiz’in proje koordinatörü olduğu İtalya, Bulgaristan, Polonya ile birlikte ülkemizi temsilen Başöğretmen Atatürk İlkokulu Müdürlüğününortak olduğu “Okul Sağlığı ve Hijyen” konulu Erasmus+ projesinin ikinci toplantısı.


POLONYA’DAN SONRA ÇORUM’DA TOPLANTI

Çorum Merkez Başöğretmen Atatürk İlkokulu yetkilileri, ‘Okul Sağlığı ve Hijyen’ konulu Erasmus+ projesinin ikinci toplantısına katılmak için Polonya’ya gitti.

Portekiz’in proje koordinatörü olduğu İtalya, Bulgaristan, Polonya ile birlikte ülkemizi temsilen Başöğretmen Atatürk İlkokulu Müdürlüğünün ortak olduğu “Okul Sağlığı ve Hijyen” konulu Erasmus+ projesinin ikinci toplantısı Polonya’da düzenlendi. Başöğretmen Atatürk İlkokulu Müdürü Ceylan Şahin, Rehberlik Öğretmenleri Yaşar Kıyıklık ve Yaprak Biçer’den oluşan ekip, 02-06 Nisan 2019 tarihleri arasında projenin Polonya’da yapılan ikinci toplantısına katılarak yapılan çalışmaları diğer ülkelerde paylaştılar. Toplantı hakkında bilgi veren Okul Müdürü Ceylan Şahin, “Toplantıda projenin üçüncü toplantısının Çorum’da yapılması kararlaştırıldı. 16-17 Eylül 2019 tarihlerinde proje ortağı ülkeler ilimize gelerek Başöğretmen Atatürk İlkokulu Müdürlüğü koordinesinde projenin son toplantısını gerçekleştireceklerdir” dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat