Erdoğan H. İbrahim Aşgın’ı yanından ayırmadı

ÇORUM 13 Şubat 2019 09:41
Videoyu Aç Erdoğan H. İbrahim Aşgın’ı yanından ayırmadı
A
a

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çorum ziyaretinde Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı yanında ayırmadı...

Halil İbrahim Aşgın, ilçe ve belde adayları için Çorumlular’dan destek isteyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belediye ziyareti ve vatandaşlarla çekindiği fotoğraf karelerinde Halil İbrahim Aşgın’la birlikte poz verdi.

Gençlerin fotoğraf talebini kırmayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlerle fotoğraf çekindikten sonra, bir süre gençlerle sohbet etti. Otobüse binen Erdoğan, Gazi Caddesi boyunca esnaf ve vatandaşı selamladı.

Cumhurbaşkanı’ndan Aşgın’a övgü

‘Halil İbrahim Aşgın kardeşimizi

Çorumlular’a emanet ediyorum’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kardeşim diye hitabettiği Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı Çorumlular’a emanet etti. Aşgın’ın STK deneyimlerine vurgu yapan Recep Tayyip Erdoğan, “Çorum’da bu işin sorumluluğunu iyi bilen Halil İbrahim Aşgın kardeşimizin, bu görevi en güzel şekilde yerine getireceğine inanıyorum.” dedi.

Çorumlular’dan 31 Mart seçimlerinde sandıkları patlatma sözü alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Halil İbrahim Aşgın’ın Çorum’da gönül belediyeciliği damgasını vuracağını ve bu işin sorumluluğunu iyi bildiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın’ı takdim ederek destek istediği konuşmasında şunları dile getirdi, “Bu seçimlerde, gönüllü kuruluşlarımızda uzun yıllar hizmet etmiş Dr. Halil İbrahim Aşgın kardeşimizi Çorum Belediye Başkan Adayı olarak gösterdik. Yeni döneme damgasını vuracak gönül belediyeciliğini, Çorum’da bu işin sorumluluğunu iyi bilen Halil İbrahim Aşgın kardeşimizin en güzel şekilde yerine getireceğine inanıyorum.

Çorum’daki hizmet yolculuğumuza inşallah bu sefer tevazu, samimiyet ve gayretle memleket işi gönül işi diyerek devam edeceğiz. Şimdi sizlerden bir söz almak istiyorum. Çorum 31 Mart’ta bir kez daha tercihimizi hizmet siyasetinden yana kullanıyor muyuz? 31 Mart’ta gönül belediyeciliği ile şehrimize yeni ufuklar kazandırıyor muyuz? 31 Mart’ta adaylarımıza sahip çıkarak sandıklarımızı patlatıyor muyuz?

Çorum’u Belediye Başkan Adaylarımıza, Başkan Adaylarımızı da Çorum’a emanet ediyorum.”

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat