trafik

Ertuğrul Onan ‘MHP Üzerine Düşeni Yapacak’

ÇORUM 6 Temmuz 2018 10:53
Videoyu Aç Ertuğrul Onan ‘MHP Üzerine Düşeni Yapacak’
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin yerleşmesi için parti olarak üzenlerine düşeni yapacaklarını söyledi...


Ertuğrul Onan
, 24 Haziran seçimlerinden önce hedefledikleri iki durumun gerçekleştiğini hatırlatarak, “Bunlardan birincisi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk turda yeniden cumhurbaşkanı seçilmesi, ikincisi de Cumhur İttifakının ve MHP’nin Meclis’te güçlü bir şekilde yer almasıydı” dedi.

MHP’nin, ülkenin siyaset tarihinde önemli bir yere sahip olduğuna vurgu yapan Onan, “Artık daha da güçleneceğiz. Yeni sistemin sağlamlaşması için çalışmalarımıza devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim beyannamesinde yer alan hususların, taahhütlerin hayat bulması için öncülük yapacaklarını söyleyen Onan, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin tüm kurum ve kurallarıyla yerleşmesi için gayret içerisinde olacağız. Yeni sistemin uygulama bulması açısından MHP üzerine düşeni yapacaktır. Daima önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben demeye devam edeceğiz” ifadelerini dile getirdi.

Onan, Çalışmalarımız, Cumhur İttifakı ruhu ve Yenikapı ruhu ile en iyi şekilde devam edecektir. İttifak seçimlere yönelik kurulmamıştır. Türkiye’nin sorunlarının çözülmesi açısından da devam edecektir. Çok büyük katkılar sunacağız. Liderimiz Devlet Bahçeli’nin de bu güne kadar bütün öngörüleri ve tespitleri doğru çıkmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi bu öngörülerinin doğru ve haklı çıkmasıyla çok daha büyük güç kazanmıştır” dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat