Turan1

Eski TBMM Başkanı Kahraman'dan Vali Çiftçi'ye Ziyaret

ÇORUM 22 Kasım 2018 10:10
Videoyu Aç Eski TBMM Başkanı Kahraman'dan Vali Çiftçi'ye Ziyaret
A
a

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı İsmail Kahraman ile İçişleri eski Bakanı Abdulkadir Aksu Çorum’a gelerek bir dizi ziyarette bulundular. Türkiye Büyük Millet Meclisinin (TBMM) 27'nci Dönem Başkanı İsmail Kahraman, Meclis Başkanlığı döneminde Özel Kalem Müdürlüğünü yapan ve kısa süre önce Çorum Valisi olarak atanan Mustafa Çiftçi'yi (sağda) ziyaret etti.


Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı İsmail Kahraman, bir dönem özel kalem müdürlüğü görevini yürüten
Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’yi ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı İsmail Kahraman, bir dönem özel kalem müdürlüğü görevini yürüten Çorum Valisi Mustafa Çiftçi'yi ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.Eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu ve AK Parti Çorum eski milletvekili Ali Yüksek Kavuştu ile birlikte Çorum Valiliği'ne gelen Kahraman, ilk olarak şeref defteri imzaladı.

Daha sonra Valilik makamında gazetecilere açıklama da bulunan Kahraman, Vali Çiftçi ile birlikte çalıştıklarını belirterek, "Kendisi örnek bir şahsiyet. Çorum'a büyük katkıları olacaktır. Böylesine tarihi bir şehirde, binlerce yıllık bir şehirde büyük hizmetleri olacaktır. Dünya hayatı fani. Ne kadar eser bırakırsanız, ne kadar azıkla giderseniz o kadar iyi olacak. Nazar değmesin çok çalışkan, çok değerli bir yöneticimiz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Mustafa Çitfçi ise, "Çorum'da göreve başlamadan önce başkanımızın iki yıl özel kalem müdürlüğünü yürüttüm. Meclis başkanımız 50 yıla damgasını vurmuş büyük bir siyasetçi ve dava adamıdır. Birlikte çalıştığımız dönemlerde kendisinden çok istifade ettim. Önemli katkıları oldu ve tecrübelerinden faydalandım" ifadelerini kullandı.

Ziyarette AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Tuzcu'da hazır bulundu.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat