trafik

Esnaf Kefalet'ten Mehmetçiğe destek ziyareti

ÇORUM 15 Mart 2018 08:53
Videoyu Aç Esnaf Kefalet'ten Mehmetçiğe destek ziyareti
A
a

TESKOMB’a bağlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 9. Bölge Birliği yöneticileri Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek için Hatay’a gitti...

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi 9. Bölge Birliği’ne üye Çorum, Amasya ve Tokat Birlik Başkanları ile Yönetim Kurulu üyeleri Zeytin Dalı Harekatı'nda mücadele eden Mehmetçiğimize destek için sınır bölgesine gittiler.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi 9. Bölge Birliği Başkanı Vedat Canbek, beraberinde İl Yönetim Kurulu üyeleri Necati Şimşek, Hasan Eker ve Sezai Olur’un yanı sıra Amasya, Tokat ve İlçe Kooperatif Başkanları ve yöneticileri ile gittiği Hatay’da “Zeytin Dalı Harekatı için Hatay’dayız, devletimizin yanındayız” mesajı verdi.

Burada Afrin’de kahramanlık destanı yazan Mehmetçiğimize yanlarında getirdikleri Çorum leblebisi başta olmak üzere çeşitli hediyeler takdim eden Canbek ve beraberindekiler, sınır güvenliği için yapılan operasyonu sonuna kadar desteklediklerini belirttiler.

Başkan Canbek, askerlerin Afrin'de destan yazdığını kaydederek, PKK ve PYD unsurlarının bölgeden temizlenmesinin ülkenin bekası açısından önemli olduğunu kaydetti. Operasyonlar sırasında şehit olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet dileyen Vedat Canbek, Türk milletine başsağlığı dilerken, yaralı askerlerimize de acil şifalar temennisinde bulundu.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat