Esnaf Kefalet ve ÇESOB bayramlaştı

ÇORUM 15 Ağustos 2019 10:32
Videoyu Aç Esnaf Kefalet ve ÇESOB bayramlaştı
A
a

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB)’ta her yıl olduğu gibi bu yılda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine yoğun ilgi oldu.


 

İlk olarak Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde bir araya gelen esnaf temsilcileri, Kooperatif Başkanı Vedat Canbek ve kooperatif yöneticileriyle bayramlaştılar. Daha sonra hep birlikte ÇESOB’a geçen heyet, burada da Birlik yöneticileri, Oda Başkaları ve Birlik personelleriyle bayramlaştılar.

ÇESOB Başkanı Recep Gür’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Vedat Canbek, ÇESOB Başkan Vekili Erdal Kolaylı, ÇESOB Yönetim Kurulu üyeleri, İl ve İlçe Oda Başkanları, Birlik ve Oda Yönetim Kurulu üyeleri, Birlik personelleri ve çok sayıda esnaf ve sanatkar katıldı.

Bayramlaşma töreninde bayramların birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği özel günler olduğunu söyleyen ÇESOB Başkanı Recep Gür, “Yüce Allah hepimize birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlar nasip etsin. Tüm Çorum halkının, esnaf ve sanatkar camiasının Kurban Bayramı’nı kutlarım” dedi.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat