trafik

Fatih Özcan Çorum Belediye Spor'un başkanlığına adayım dedi

ÇORUM 16 Nisan 2018 15:01
Videoyu Aç Fatih Özcan Çorum Belediye Spor'un başkanlığına adayım dedi
A
a

Spor Haber: Çorum Belediyespor Kulübü eski Mali Asbaşkanı ve Almila Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Özcan, Kırmızı-Siyahlıların Mayıs ayında yapılması muhtemel olağan kongresinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.Özcan bu haberle spor camiasında manşetlerde yer aldı.Fatih Özcan,cezası dolayısıyla Çorum'da vinç kiralayarak maçı izlemişti...


YASAĞI VİNÇLE DELMİŞLERDİ

Play-Off yarı final maçında takımlarını yalnız bırakmak istemeyen Çorum Belediyespor yöneticilerinden Mali As Başkanı Fatih Özcan ve Genel Kaptan Hamit Işık, cezaları nedeniyle stada giremeyince ilginç bir yönteme başvurarak, karşılaşmayı stat dışına getirilen vinç üzerinde izlemişlerdi.


Kulüpte 1 dönem Mali Asbaşkan olarak görev yaptığını, ikinci dönemde ise milletvekili aday adaylığından dolayı kulübün siyasete alet edilmesinin önüne geçmek adına görevinden istifa ettiğini belirten Fatih Özcan, Kırmızı-Siyahlı kulüple büyük bir gönül bağı olduğunu ve başarıya giden yolda tüm Çorumluların desteği ile katkı sağlamayı amaçladığını söyledi.

Kulüp yönetmenin sanıldığının aksine zor bir iş olduğunu ve büyük fedakarlıklar gerektirdiğinin altını çizen Özcan, açıklamasının devamında şu görüşlere yer verdi; ‘Ben tribünden gelen bir insanım. Profesyonel yöneticilik anlamında Çorum Belediyespor ilk göz ağrım. Ne yazık ki bu sezon beklentilerin çok altında bir performansla Play-Off’un dışında kaldık. Zor bir süreçte Başkanlık görevini devralan Ömer Balaban’ın fedakarlıklarını yakinen biliyorum. Dediğim gibi kulüp yönetmek meşakkatli bir iş. Kulübümüz olağan kongresi büyük ihtimalle Mayıs ayında gerçekleştirilecek. Kırmızı-Siyahlı bayrağı daha yükseklere taşımak adına Kulüp Başkanlığına aday olduğumu belirtmek istiyorum. Bu noktada gerek yönetim, gerekse mali boyut konusunda her türlü çalışmayı büyük bir titizlikle gerçekleştirdim. Çorum Belediyespor’u 3. Lig batağından kurtarmak adına üzerime düşen neyse yapmaya sonuna kadar hazır olduğumu kamuoyunun bilmesini istiyorum.

Kongre sürecinin gerek Çorum’a, Çorum Beldiyespor’a hayırlar getirmesini diliyor.”

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat