Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm. Dr. Behçet FİLİZ başladı

ÇORUM 22 Eylül 2018 13:06
Videoyu Aç Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm. Dr. Behçet FİLİZ başladı
A
a

Çorum Özel Hastanesi güçlü uzman hekim kadrosuna bir yenisini ekledi. Çorum Özel Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kadrosuna Uzm. Dr. Behçet FİLİZ’i ekleyerek hekim kadrosunu daha da güçlendirdi.


Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü hastanemiz ve Çorum için önemli branş olduğunu belirten Çorum Özel Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan BİLGİLİ; Çorum halkına kaliteli hizmet sunmayı ilke edindiklerini ve bu doğrultuda yoğunluğu çok fazla olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü için Uzm. Dr. Behçet FİLİZ’i kadrolarına kazandırdıklarını ifade etti.

Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Bölümünde 1 uzman hekim ve 2 fizyoterapist ile halkımıza hizmet veriyoruz. Kadromuzda Uzm. Dr. Behçet FİLİZ, Fizyoterapist Burcu KUMRAL EFTEKİN ve Fizyoterapist Kenan ILICALI olmak üzere deneyimli ve alanında uzman hekim ve fizyoterapistlerle halkımızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Hastanemiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon servisinde 13 yatakla ve uzman personelimizle hastalarımıza hizmet vermektedir.

Çorum Özel Hastanesi’nin hızla büyüdüğünü dile getiren Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan BİLGİLİ; “Çorum halkına hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız. Halkımıza sunduğumuz hizmetler gün geçtikçe kalitesini yükseltmektedir. Ayrıca hastanemiz yatak kapasitesini ve hizmet çeşitliliğini arttırarak Çorum’a ihtiyacı olan güzel bir tesis sunmaktadır.’’ diye konuştu.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm. Dr. Behçet FİLİZ, Çorum Özel Hastanesi’nde Çorum halkına hizmet vermekten gurur duyduğunu belirterek, Hastane’nin güçlü kadrosunda yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Filiz, halkımızın taleplerine ve ihtiyaçlarına doğru şekilde cevap vereceklerini söyledi.

Uzm. Dr. Behçet FİLİZ 1987 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. Tıp Fakültesini Gülhane Askeri Tıp Akademisi ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Uzmanlığını da Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde tamamlayan Filiz, Erzurum İspir Devlet Hastanesi ve Bartın Devlet Hastanelerinde görev yapmıştır. Evli ve bir çocuk babası olan Filiz alanında çok sayıda eğitime sahiptir.

2016-2017 yıllarında Nöralterapi eğitimini almıştır.

2017 yılında Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı Akupunktur Uygulaması, Kupa Uygulaması eğitimlerini tamamlamıştır.

2018 yılında Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı Ozon Uygulaması eğitimini almıştır.

Yine 2018 yılında Türkiye Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Derneği tarafından düzenlenen kurslarda PRP, Kineziotaping, Tendon Yaralanmalarında Rehabilitasyon, Kas İskelet Sistemi Hastalıklarında Mezoterapi Eğitim sertifikalarını almıştır.

2017 yılından beri Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı Osteopati eğitimini almaya devam etmektedir.

Hastaların muayene ve tedavilerinde Fizik Tedavinin yanı sıra eğitimini almış olduğu bütün bu tedavi yöntemlerini uygulamaktadır.

Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat