Galatasaray-Trabzon maçının hakemine tepki

Genel 12 Şubat 2019 11:07
Videoyu Aç Galatasaray-Trabzon maçının  hakemine tepki
A
a

Galatasaray-Trabzon maçını katleden Ümit Öztürk’e tepkiler çığ gibi büyüyor!..Ümit Öztürk’e sosyal medyada ‘kör değil nankör’ benzetmesi yapıldı... Otoriteler de özellikle Trabzon’un penaltısını VAR’da görmesine rağmen vermeyen, Diagne’yi atamayan Öztürk’ü adeta topa tuttu. Ahmet Çakar, "MHK, Türk hakemliğini yönetmek yerine bazı tetikçi hakemler atayıp soykırım yaptırıyor" derken, Gürcan Bilgiç", VAR'a rağmen izleyip penaltıyı vermiyorsa balans ayarı yapılıyordur" diye konuştu.

(ÖZEL FOTOĞRAF - MUSTAFA NACAR)

Ümit Öztürk'ün Galatasaray- Trabzonspor maçındaki yönetimi Türkiye'nin gündemine oturdu. Öztürk için sosyal medyada "Kör değil, mesleğine ve ekmek yediği yere ihanet eden bir nankör" yorumu yapıldı. Otoriteler de Öztürk hakkında zehir zemberek konuştu.


EN KÖTÜSÜ ART NİYET
Ekuban'ın penaltısını sahada atladın. VAR'a gidip baktın. Ona rağmen vermiyorsan ya körsün ya futbolu bilmiyorsun ya da art niyetlisin. En kötüsü herkesin 3. şıkta birleşmesi.

PİSLİKLERİN ÜSTÜNÜ ÖRTÜYOR
MHK, Türk hakemliğini yönetmek yerine bazı tetikçi hakemler atayıp soykırım yaptırıyor. MHK Başkanı Yusuf Namoğlu pislikleri sürekli kapının altına itiyor. Ama çember daralıyor.

ASSIN DÜDÜĞÜNÜ GİTSİN
Trabzonspor gencecik çocuklarla sahaya çıktı. Onların alın terini çaldılar. Maçı yönetmedi adeta katletti. VAR'da izleyip vermemek ne almala geliyor. Assın düdüğünü gitsin.

HAMi MANDIRALI

O ANDA NE DÜŞÜNDÜ?
Hakem VAR'a rağmen izleyip eğer o penaltıyı vermiyorsa mutlaka bir balans ayarı yapılıyordur. Muhteşem bir ironi var görüntüde. Acaba Ümit Öztürk o anda ne düşündü?

GÜRCAN BiLGiÇ.
Kaynak : Takvim
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat