trafik

GENÇLİK MERKEZİNDEN KÜLTÜR VE TURİZM İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

ÇORUM 26 Şubat 2018 18:49
Videoyu Aç GENÇLİK MERKEZİNDEN KÜLTÜR VE TURİZM İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET
A
a

Çorum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Mahmut Atalay Gençlik Merkezinin koordinesinde sosyal, kültürel, sanatsal ve eğitsel faaliyetler kapsamında "Elit Ziyaretler" başlığı altındaKamu Kurum ve Kuruşları ziyaretleri de yapılmaya başlandı...


Çalışmalar hakkında bilgi veren Gençlik Merkezi çalışanları; Gençlik ve Spor Bakanlığımız bünyesinde yer alan gençlik merkezleri gençlerin gelişimine yardımcı olmak, milli ve manevi değerlerine ve geçmişine bağlı, dünyanın geleceğine yön veren şuurlu bir gençlik yetişmesine katkı sağlamak adına 81 ilde gençlerimize hizmet vermektedir.
Gençlik Merkezleri gençlerin serbest zamanların da sosyal yönlerini geliştirecek kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle etkili ve verimli geçirmelerini sağlayacak merkezlerdir.
         Bu kapsamda Gençlik Liderlerimiz öncülüğünde gönüllü gençlerimizle birlikte ilimizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek bu kuruluşların amaçları, hedefleri, misyon ve vizyonları,stratejik planları hakkında gençlerimizi bilgilendirerek; aynı zamanda Kamu Kuruluşları arasında entegrasyon sağlayıp işbirliği içerisinde çalışabileceğimiz projelere de zemin hazırlıyoruz. Bunun yanında ziyaret ettiğimiz kuruluşların tanıtımını yaparak bu kuruluşlarıngençlerimiz ve toplumumuz tarafından tanınmasını sağlamaktayız.
         Bu amaç ve doğrultuda Çorum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Mahmut Atalay Gençlik Merkezi Yöneticileri, Gençlik Liderleri ve gönüllüleri ile birlikte ÇorumKültür ve Turizm İl Müdürlüğüne 22 Şubat Perşembe günü bir ziyaret tertipledik.
         Ziyarette Kültür ve Turizm İl Müdürü Ömer ARSLAN beyin "Kentleşme ve Şehircilikte Kültürel Dokunun Korunması, Dönüşümü" ve "Kültür ve Turizmin Uluslararası Arenada Pazarlanmasına" dair sunumunu dinledik. Akabinde ilimiz için yapmış olduğu hizmetleri ve geliştirmekte olduğu projeleri hakkında gençleribilgilendirdi. Ayrıcagençlerin isteği doğrultusunda gündemde bulunan kültür, turizm ve yöresel değerlerin pazarlama süreci ile ilgili sorunlar ve çözüm yollarını gençlerle detaylıca paylaştı.
         Ziyaretten memnun kaldığını dile getiren Kültür ve Turizm İl Müdürü Ömer ARSLAN, gençlerinkültürümüzü koruyup uluslararası arenada bilinirliğini ve hayranlığını artırarak ülkemizi ve yeni yüzyılı şekillendireceğini bunun için de gençlere sonsuz güven duyduğunu belirtti.
         "Elit Ziyaretler" kapsamında gerçekleştirilen Kamu Kurum ve Kuruşlarına ziyaretlerin yıl boyunca belirli periyotlarla devam edeceğini bildiren yetkililer, ziyaretlere katılmak isteyen gençleri Mahmut Atalay Gençlik Merkezi ile irtibat kurabileceklerini belirttiler.

 
Kaynak : www.hitittv.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

YENİLENEN SİTEMİZİ NASIL BULUYORSUNUZ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • http://www.hitittv.com Çorum'un Ulusal ve Yerel
  • İnteraktif haber sitesi
  • Sondakika Çorum Haberleri
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat